Оформлення срочної візи в Норвегію

термінова віза до Норвегії

Оформлення термінової візи до Норвегії.

Норвегія – країна первозданної природи і унікального зосередження найкрасивіших природних явищ, а розвинена економіка та інфраструктура, низький рівень криміналу і багату культурну спадщину залучають до Норвегії тисячі туристів і емігрантів. Останнім часом багато наших співгромадян мають діяльність, так чи інакше пов’язану з відвідуванням цієї країни. Якщо у вас випадок якраз з таких, для швидкого здійснення поїздки вам неодмінно знадобиться оформлення норвезської візи. Для українця, який бажає відвідати Норвегію, на жаль, необхідна шенгенська віза. Однак наявність її неодмінно дозволить вільно пересуватися по території всіх країн Шенгенської угоди, а не тільки Норвегії. Максимальний термін, на який видається віза – 90 днів. І хоча час оформлення в середньому займає тиждень, отримати візу через посольство буває просто не завжди. Для отримання термінової візи необхідно мати певні аргументи на користь її надання. Наведемо основні.


Причини оформлення термінової візи до Норвегії

При отриманні термінового шенгену для поїздки в Норвегію, необхідно мати вагомі аргументи для надання.термінова шенгенська віза Як варіант, гуманітарні причини – проблеми зі здоров’ям, як наслідок -гостра потреба в проведенні лікування в одному з лікарняних закладів страни.Такой же підхід поширюється, якщо у вас є родичі на території Норвегії, яких спіткала така ж ситуація. Терміновий шенген в Норвегію видається і для ділових поїздок. Проте в цьому випадку заява на отримання візи приймається тільки за умови наявності запрошення листи від роботодавця.


Консульський збір і терміни розгляду

Важливо пам’ятати, що крайній термін подачі документів для отримання термінової візи – 3 дні до початку поїздки. Варто відзначити і той важливий факт, що кожна заява на термінову візу розглядається персонально. За прискорений розгляд заяву можна заплатити 35 евро.Взнос вноситься безпосередньо у візовому центрі.


Як вирішити питання з отриманням візи максимально комфортно?

У разі, якщо ви зверніться у еміграційний центр «Максимум», ви позбавите себе від документальної тяганини, а також від небажаного розголошення причин різкого від’їзду до Норвегії. Співробітники кампанії зберуть необхідний пакет документів і на їх основі нададуть вам візу за максимально короткий термін.