Оформлення шенген мультивізи в Іспанію

шенген мультивіза в ІспаніюВсі туристи, відправляючись у відпустку за кордон, бажають отримати незабутнє задоволення від цієї поїздки.

Відпочинок в Іспанії – це дивовижна культура, хвилюючі танці і зворушливі серенади, приголомшливої краси природа і національна кухня, яка приємно здивує навіть досвідченого гурмана.

Сьогодні українці все більше вибирають Іспанію в якості місця свого відпочинку, причому багатьох цікавить отримання візи Іспанії, а не одноразова поїздка.

Шенгенська віза означає, що ви маєте пропуск в країну на 90 днів, а також право в’їзду і виїзду до Іспанії на протязі 6 місяців. Така віза відноситься до типу С.

Всі різновиди віз мають свої особливості при оформленні, існує безліч тонкощів і в кожному випадку необхідний індивідуальний підхід. Наприклад, можуть виникнути питання при оформленні віз для дітей, пенсіонерів, або якщо ви подорожуєте на власному автомобілі.

Таким чином, оформлення шенген мультивізи в Іспанію дозволить уникнути численних відвідувань в посольство і зайвої витрати часу і сил.


Переваги шенгенської мультивізи в Іспанію перед одноразовою

Мультивіза? це документ, який дає право власнику документа перебувати на території відповідної держави протягом конкретного періоду дії, визначеного в документі.

Отже, маючи мультивізу, дозволяється відвідувати Іспанію неодноразово, але за умови, що сукупний термін перебування на території ЄС не повинен перевищити встановленого в документі терміну.

Крім того, мультивіза дає право переміщатися по всім державам зони шенгену.


Оформлення шенген мультивізи в Іспанію, конкретні правила

віза надається в тому випадку, якщо ви хочете через Іспанію в’їхати на територію ЄС або ви плануєте перебувати в Іспанії довше, ніж в іншій державі ЄС.

Тобто мультивіза на 360 днів дає право перебувати в будь-якій країні Європи не більше, ніж 180 днів. Час дії мультивізи називається «візовий коридор».

Оформлення шенген мультивізи в Іспанію супроводжується труднощами і може піднести кілька неприємних сюрпризів:

  • спочатку потрібно зібрати всі необхідні документи, а також перевести їх;
  • записуватися на подачу документів слід заздалегідь;
  • подача документів не гарантує отримання мультивізи Іспанії, нерідко туристам відмовляють у в’їзді в країну;
  • тим, хто має хорошу візову історію, отримати мультивізу буде простіше;
  • велике значення матиме наявність попередніх відмов у візі.

Щоб уникнути подібних проблем, краще звернутися до фахівців, які знають, як правильно підготувати і оформити всі необхідні документи. З цим вам може допомогти еміграційний центр «Максимум».

Отримання мультивізи Іспанії можливо при документальному підтвердженні мети поїздки.