Особливості та види японської візи

японська віза для українцівУсім громадянам України без винятку для відвідин Японії необхідно мати в закордонному паспорті візу в Японію.

Ні для кого не секрет, що Японія – країна закрита. З цим твердженням погодиться кожний, хто хоча б раз намагався сюди потрапити. Одного бажання приїхати на тиждень в Токіо і провести тут незабутні канікули недостатньо. Спершу потрібно отримати в’їзні документи, і ось тут у прихильників самостійних подорожей виникають серйозні проблеми.

Ви завжди мріяли потрапити до Японії, але подорож через турфірму з покупкою туру – невиправдано дороге задоволення?

Ви не вперше в Японії, і вам вже категорично набридли стандартні маршрути і настирливі гіди?

Ви завжди і скрізь подорожували самостійно, і Японія не повинна стати винятком?

Можливо причина зовсім в іншому, але вам все одно потрібна туристична віза до Японії.

 

Туристична віза в Японію

Туристична віза в Японію дозволяє перебувати громадянам України в Японії до 15 днів, в окремих випадках до 30 днів одноразово або дворазово. Обов’язковою і неодмінною умовою оформлення японської туристичної візи є бронювання готелю на весь термін перебування.

Звичайний термін оформлення візи в посольстві 4-7 робочих дні.

Список необхідних документів для оформлення візи до Японії:

  • дійсний загальногромадянський закордонний паспорт, обов’язкова наявність чистої сторінки без відміток для вклеювання візи. Паспорт повинен бути дійсний мінімум 6 місяців, після дати закінчення передбачуваної поїздки до Японії;
  • кольорове фото 4,5 х 4,5 – 2 шт 80% обличчя на білому фоні;
  • довідка з роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, заробітної плати, контактних даних підприємства, підписа директора та головного бухгалтера; 
  • анкета.

Види віз для дітей до Японії

Дані про дітей, вписаних в паспорт батьків супроводжуючі їх, вписуються в анкети одного з батьків. На дітей, які мають свій паспорт, заповнюються окремі анкети. 
Для дитини потрібні такі документи:

  1. Свідоцтво про народження дитини;
  2. Закордонний паспорт дитини або закордонний паспорт батька, в який вписана дитина; 
  3. Якщо дитина подорожує у супроводі одного з батьків, потрібно нотаріально завірена довіреність на виїзд дитини від другого з батьків; 
  4. Якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб, потрібно нотаріально завірена довіреність на виїзд дитини від обох батьків

Особливості оформлення візи до Японії

Всі документи повинні бути подані в тримісячний термін після їх видачі (документи з обумовленим терміном дії повинні бути подані протягом цього терміну). Подавані для оформлення візи документи (крім закордонного паспорта) не повертаються.

Перетин кордону Японії

Безвізовий транзит через територію Японії неможливий. Віза оформляється тільки для громадян, які перебувають в Японії проїздом не більше 3 діб, і лише у разі, якщо заявник слід в країну, куди неможливий безпосадочний переліт. Пересадочні рейси повинні бути максимально наближені один до одного за часом, в іншому випадку слід оформляти туристичну візу.