Оформлення шенген мультивізи в Швецію

Мультивіза до Швеції для українцівШвеція – малонаселена північна країна з чудовою природою, густими лісами, швидкими річками, блакитними озерами. Але при цьому це європейська країна з багатою історією, розвиненою економікою, високим рівнем життя, найстарішим університетом в Уппсалі, науковими та культурними здобутками, успіхами в літературі, музиці, спорті, інформаційних технологіях, а також в моді і дизайні. Не дивно, що туристи з різних країн охоче відвідують Швецію – як для огляду її архітектурних пам’яток, так і для шопінгу в Стокгольмі або зимових розваг в Орі.


Візові вимоги до українців

Отримати шведську візу жителю України не просто. Труднощі викликає вже сам процес запису і подачі заяви. Необхідний особистий візит в консульство або еміграційний центр, а в 2015 році додатково введено вимогу для заявників старше 12 років надати відбитки пальців. Громадянський проект «Європа без кордонів», спрямований на спрощення і уніфікацію візових вимог, лише не набагато полегшує життя, так як його положення носять не зобов’язуючий, а лише рекомендаційний характер.

Необхідний комплект документів різниться в залежності від типу запитуваної візи. Крім стандартного набору можуть знадобитися документи, що підтверджують фінансову спроможність, володіння нерухомістю, різноманітні довідки тощо Крім того, важлива і візова історія. Існує багато обставин, які можуть спричинити відмову у візі і потрапляння в «чорний список», що ускладнює майбутні поїздки в будь-які країни Шенгенської угоди. Це недостовірна інформація про мету поїздки, недостатність фінансових гарантій, проблеми при минулих поїздках до європейських країн. Для правильного обліку цих обставин потрібна допомога фахівців.


Чим ми можемо допомогти

Еміграційний центр «Максимум» пропонує широкий набір послуг, що полегшують отримання шенген мультивізи Швеції. Наші фахівці допоможуть зібрати необхідний пакет документів, проконсультують, оформлять відсутні довідки, а якщо у вас вже були проблеми з візою до Швеції або іншу європейську країну – спробують їх вирішити.