Оформлення шенген мультивізи в Угорщину

Оформлення Угорської візи для громадян УкраїниУгорщина всім відома своїми природними красотами і пам’ятками, до яких відносяться столиця країни Будапешт, мальовнича річка Дунай, різні старовинні замки і термальні купальні. Також вона може похвалитися своєю кухнею, особливо традиційними м’ясними стравами. Тому тема візи для українських громадян дуже актуальна, тому що є багато охочих побачити всю цю красу на власні очі. Так як ця країна – член Шенгенської зони, то для туристів необхідно оформлення шенген мультивізи в Угорщину, яка дає можливість поряд з відвідуванням всіх культурних точок цієї країни, побувати ще й в Європі. Причому витрати на її отримання мінімальні.

Витрати, необхідні для отримання мультивізи

Оформлення шенген мультивізи в Угорщину зажадає від клієнта всього лише 260 євро. У цьому може допомогти еміграційний центр «Максимум», який зможе відкрити їх на 0,5-5 років. Ще компанія здійснює консультації з усіх виникаючих питань, збирає необхідну документацію, оформляє страховку, проводить заповнення анкетних даних і запис на подачу пакету документів, а також на співбесіду в посольстві. Всі ці послуги входять в вартість оформлення мультивізи.

Пакет документів для оформлення візи Угорщина

Дана віза Угорщини є багаторазовим дозвільним документом, що дає право проживати в Угорській Республіці термін, зазначений в ньому. Причому в’їзд в країну необмежений в кількості, але в сумарному співвідношенні повинен бути рівний терміну, зазначеного в документі.

Українським громадянам, які бажають відвідувати країну неодноразово, угорська мультивіза дається з додатковими умовами.

Залежно від цільового призначення поїздки перелік документів, потрібних угорському посольству, може змінюватися. Всі необхідні відомості про список необхідних документів і про вартість наших послуг, кожен бажаючий має можливість отримати у менеджерів компанії, завітавши до офісу або по телефону. «Максимум» досить довгий час надає послуги на візовому ринку і зарекомендував себе як центр, здатний вирішити будь-яку проблему в цій галузі.

ВЦ «Максимум» – помічник в отриманні мультивізи в Угорщину

Чи відбувається видача угорських мультивіз без обмежень? Відповідь – негативний, адже ці обмеження з боку Угорщини існують і, причому досить жорсткі. Наприклад, в разі неналежної поведінки в минулий візит або наявності якогось «нехорошого» вчинку, скоєного на батьківщині, можуть надати відмову в отриманні мультивізи в Угорщину.

Тому ми радимо звернутися в ЕЦ «Максимум», щоб обмежити втрату як нервів, так і часу. Ми гарантуємо успіх цього нелегкого процесу.