Оформлення шенген мультивізи в Словаччину

шенгенська мультивіза в СловаччинуСловаччина вже давно приваблює безліч туристів зі всієї Європи своїми численними пам’ятниками, природою, різноманітними мінеральними джерелами і спокійним ритмом життя. Архітектура західної Європи, що вражає своєю старовиною, замки і монастирі, види на гори і пагорби залишають незабутні спогади кожному, хто відвідав Словаччину. Крім того, ця країна славиться своїми лікувальними курортами, за якістю співвідносними з дорогими європейськими центрами, але з набагато більш приємними розцінками.


Отримання візи до Словаччини

Будучи членом Шенгенської зони, в’їзд до Словаччини здійснюється за всіма встановленими правилами. Перше, про що потрібно подбати – оформлення візи. Якщо ви плануєте подальшу подорож по Європі або повторне відвідування країни, найзручнішим варіантом стане оформлення мультивізи в Словаччину, що діє протягом одного року, протягом якого ви можете в’їжджати в будь-які країни Шенгенської зони на термін до 90 днів в кожному півріччі. Мультивіза позбавляє вас від потреби постійно подавати документи на оформлення короткострокових віз в Словаччину на кожну поїздку і робить відпочинок або ділові поїздки набагато простішими і приємнішими.


Гарантоване оформлення словацької мультивізи

Отримання шенген мультивізи Словаччини може стати важким завданням для недосвідченого мандрівника, тому важливо звернутися по допомогу до тих, хто займається цим постійно, знаючи всі зміни і тонкощі процесу. Звернувшись в еміграційний центр «Максимум», будь-які питання будуть вирішені командою професіоналів, а шанси на схвалення візи зростуть у кілька разів.

Послуги, що надаються нашою компанією:

  • Консультація та допомога в заповненні анкети
  • Запис на співбесіду в посольстві
  • Оформлення та перевірка всіх необхідних документів з нотаріально завіреним перекладом
  • Оформлення обов’язкового страхового поліса
  • У разі необхідності коригування та перевірка запрошення

Наші консультанти з задоволенням і належним розглядом кожного окремого випадку підходять до питання оформлення візи, а також допоможуть знайти вигідну пропозицію путівки, оформити авіаквитки або готель. Консультації доступні по телефону або на нашому сайті.