Оформлення шенген мультивізи в Польщу

Польська мультивіза для українцівЯкщо ви часто відвідуєте країни, що входять в Шенгенський союз, найкращим варіантом буде відкрити мультивізу. Оформлення шенген мультивізи в Польщу дасть можливість багаторазово відвідувати цю країну і перебувати на її території деякий час. Цей тип візи найбільш підходить тим, кому необхідно часто відвідувати Польщу з діловими цілями або відвідувати родичів, а ще для здійснення туристичних поїздок по країнам Шенгенської зони.

Процедура оформлення шенген мультивізи в Польщу складніша, ніж для звичайної польської візи. Причина полягає в тому, що для отримання мультивізи в Польщу потрібно серйозно обґрунтувати мету своєї поїздки. Термін дії візи варіюється від 3 місяців до 5 років, на її тривалість і кратність поїздок впливає мета поїздки. Відправити запит на отримання мультивізи в Польщу мають право близькі родичі, які підтвердили спорідненість документами. А ще підприємці, які надали офіційне запрошення і контракт про співпрацю з організацією, що розташовується в Польській Республіці.


Документи для оформлення шенген мультивізи в Польщу

У разі якщо в закордонному паспорті немає відміток про будь-які раніше відкриті візи, поляки вкрай неохоче ставлять багаторазову візу.

Список необхідних документів в залежності від типу і виду візи може відрізнятися. Але можна виділити перелік документів обов’язкових для оформлення шенген мультивізи в Польщу. У нього входить:

  • Закордонний паспорт, у якого закінчується термін дії не раніше ніж через 3 місяці після запланованої дати повернення;
  • Копії всіх сторінок внутрішнього паспорта з відмітками;
  • Фото 3,5х4,5 (світлий фон, 80% обличчя);
  • Довідка з роботи за 6 місяців;
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку, а також виписка по рахунку за останній 3 місяці;
  • Документи, що підтверджують бронь і оплату готелю;
  • Квитанція про оплату послуг візового центру.

Мультивізу до Польщі з терміном 5 років вважають умовно туристичної, по ній дозволяється протягом всього терміну дії в’їжджати кожні 6 місяців в країни Європейського союзу на термін до 90-а днів.


Оформлення візи в Польщу за допомогою ЕЦ «Максимум»

Оформлення шенген мультивізи в Польщу знадобиться для неодноразового візиту на територію цієї країни, але отримати її нелегко. Польща нехотя видає візи громадянам України. Зазвичай підставою для відмови у відкритті візи є похибки при оформленні документів або порушення правил. Фахівці нашої компанії відмінно розбираються у всіх нюансах підготовки документів для оформлення шенген мультивізи в Польщу. Тому звернувшись в ЕЦ «Максимум» можна не переживати за результат, він обов’язково буде позитивним. Мультивіза до Польщі відкриє для вас двері в Європу.