Оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу

Оформлення бізнес візи в Польщу для українцівВідкрита можливість оформлення бізнес-візи в Польщу для українців з метою забезпечення організації зустрічей з діловими партнерами та інвесторами. Крім цього, є можливість прийняти участь в спеціалізованих заходах, як виставки, форуми, конференції, семінари та інші події, в яких виникає діловий інтерес.

Бізнес-візу можна відкрити в посольстві за умови наявності відповідного документа від зарубіжної компанії, що підтверджує мету поїздки. Звичайно, необхідно також надати повне підтвердження особи заявника та його фінансової незалежності. Як правило, бізнес-віза є короткостроковою і максимально термін її дії може тривати три місяці. За кількістю в’їздів вони поділяються на одноразові і багаторазові. Можуть виникнути ситуації, коли ділова польська віза потрібна підприємцю, який планує не тільки короткострокову поїздку, але і відкриття бізнесу за кордоном. А це вже буде розглядатися як вагомий аргумент для переїзду в цю країну на умовах постійного проживання. Статистика показує зростання популярності ділової імміграції до Польщі на підставі даних останніх років. І це закономірно завдяки створеним хорошим умовам для розвитку приватного підприємництва. Існують серйозні труднощі в отриманні польської бізнес-візи, але є така команда надійних фахівців, яка допоможе будь-якому охочому обов’язково домогтися успіху при зверненні в посольство.


Як оформити польську бізнес-візу?

Для тих, хто не дорожить власними нервами і здоров’ям, а головне, ще й часом, є варіант спроби самостійного звернення до дипломатичного представництва Польської Республіки для оформлення ділової візи. Для цього буде потрібно попередній запис, причому в деякі періоди співробітники консульств приймають первинні заяви за кілька тижнів. Як тільки підійде термін, розпочнеться другий етап у вигляді обов’язкового заповнення бланка візової анкети, який повинен бути оформлений на польською, англійською або українською (в транслітерації) мовами. Третій етап є найцікавішим: збір необхідних документів у величезній кількості.

Загальновідомим фактом є те, що бізнес-віза обов’язково вимагає офіційно спрямованого запрошення від юридичної особи, зареєстрованого на території Польської Республіки. Але мало хто знає, що ще повинні бути оформлені інші документи, які підтвердять наявність стійких ділових контактів і легітимність діяльності фірм з урахуванням законодавства обох країн.


Вимоги щодо комерційних запрошень

При реєстрації запрошення, яке представляє собою тільки оригінал документа, заявник може подати факс з інформацією з пункту призначення, що підтверджує бронь в готелі. Враховується також і нюанс в разі заміни закордонного паспорта, який може виникнути при оформленні запрошення на старий паспорт. У цьому випадку заявник пред’являє новий паспорт і показує попередній. У запрошенні може бути використана інформація з внутрішнього паспорта заявника, цей нюанс також враховується і опрацьовується. Якщо в якості сторони, що запрошує виступає юридичний суб’єкт, запрошення оформляється на фірмовому бланку цієї компанії.


Де оформити бізнес-візу до Польщі?

Існує оптимальний спосіб отримати бізнес-візу без необхідності занурення в вищевказані численні тонкощі. Достатньо зателефонувати в центр «Максимум» – і персональний дозвільний документ буде оформлений без найменшої участі з боку заявника. Є потреба в бізнес-візі терміном на 5 років? У цьому не буде ніяких проблем: центр завжди зможе допомогти!