Оформлення шенген мультивізи в Чехію

Мультивіза в Чехію для українцівЧехія входить в число країн, що підписали шенгенський договір. Тому для знаходження на території цієї країни потрібно оформити шенгенську візу. Цей вид візи дає право перетинати кордон країн, що входять до шенгенської зони. До того ж відмітка про чеську візу в закордонному паспорті дає додаткові переваги для кредитної історії, і ви отримаєте більш лояльне ставлення при перетині кордонів країн шенгенської зони. В останні роки Чехія стала більш уважно перевіряти громадян, які перетинають їх кордон. У слідстві самостійне отримання мультивізи в Чехію стало непростою справою. Складнощів при оформленні шенген мультивізи в Чехію цілком можна уникнути, якщо звернутися до фахівців ЕЦ «Максимум». Тут можна отримати кваліфіковану консультацію, яка допоможе отримати візу.


Документи необхідні для оформлення шенген мультивізи в Чехію

Українські громадяни, що раніше отримували одноразову шенгенську візу і дотримувалися правила її використання, мають право подати заяву на відкриття візи в Чехію на 1 рік. Якщо і ця віза буде використана з дотриманням всіх правил, то в подальшому можна буде подати заяву на візу з терміном до 5 років.

Перелік документів необхідних для оформлення шенген мультивізи в Чехію:

  • Закордонний паспорт, у якого є принаймні 2 вільні сторінки і дійсний ще 3 місяці після закінчення терміну дії візи;
  • Копія внутрішнього паспорта;
  • Фотографія 3,5х4,5 2 шт.;
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку і виписка про їх рух за останні 3 місяці;
  • Довідка з роботи за 6 місяців;
  • Документи, що підтверджують бронь і оплату готелю;
  • Бронь авіаквитка.

Чеське консульство відноситься до туристів з України доброзичливо. У разі якщо заявник продемонструє свою надійність і позитивну візову історію, то йому не відмовлять в отриманні мультивізи в Чехію. Головне, щоб раніше видані візи були використані правильно, і громадянин не порушував візовий режим. При вивченні візової історії розглядаються тільки поїздки в межах шенгенської зони. Якщо в паспорті є відмітки про в’їзд в безвізові країни або країни не входять до складу Європи, вони не будуть розглядатися. Мультивизу в Чехію після поїздки в країну можна використовувати для в’їзду на територію інших країн шенгенської зони.


Оформлення візи в Чехію за допомогою ЕЦ «Максимум»

Якщо самостійно займатися оформленням шенген мультивізи в Чехію, то велика ймовірність отримання відмови. Причина може полягати в недотримання вимог, що пред’являються до оформлення документів або в неправильно заповненій анкеті. Але якщо звернутися до нашої компанії, то фахівці, які знають всі нюанси, допоможуть уникнути цих проблем. Вони нададуть всю необхідну допомогу для оформлення шенген мультивізи в Чехію, і ви отримаєте позитивний результат.