Туристичне страхування: що це і для чого необхідне

Медична страховка для поїздки
Туристичне страхування це обов’язкова умова, яка потрібна для виїзду за кордон, також воно захистить вас від непередбачених витрат у разі захворювання або травми.

Яка користь туристичного медичного страхування

Туристичне страхування це обов’язкова умова, яке потрібно для виїзду за кордон. Жителі країн, що входять до Шенгенської зони, зобов’язані мати таку страховку. Також вона відома під назвою «Шенген страховка». Решта роблять цей поліс за власним бажанням. Страховка гарантує захист Вашого здоров’я протягом всієї поїздки. Зазвичай її ціна включена у вартість усієї подорожі. Однак, є і самостійне оформлення цього поліса в страховому агентстві, під час якого знадобиться закордонний паспорт. Коштує така процедура по-різному, все залежить від обраних послуг.

Які параметри впливають на ціну поліса

Як правило, вартість страховки залежить від наступних факторів:

  • Тривалості подорожі – чим вона більша, тим дорожче буде поліс. Доступно оформлення страховки на точно зазначену кількість днів.
  • Віку мандрівника – якщо він перевищує 70 років, страхова плата вийде в два рази дорожче.
  • Кількості туристів – групова страховка буде більш вигідною, ніж придбання окремих полісів.
  • Страхових ризиків – охоплення великого списку ризиків потребує додаткової оплати.

Різновиди страхування

Розрізняють чотири типи страховки: A, B, C, D.

  1. Перша страховка дозволяє захистити права при нещасних випадках або виникненні хвороби, так як при подібних ситуаціях Вас відвезуть в лікарню і заплатять за всі процедури що проводитимуть.
  2. Наступна страховка не тільки рятує, як і перша, але і допомагає доставити до Вас рідних.
  3. Страховка C забезпечить Вас допомогою в юридичних та адміністративних питаннях..
  4. Останній різновид – крім всіх перерахованих переваг, також дає можливість отримати необхідні послуги, якщо Ваше авто зламається..

Важливо!

Створення декількох копій страховок і їх постійне перебування разом з Вами може стати життєво необхідним, так як при виникненні небезпечної ситуації за допомогою них можна буде швидко проінформувати страхову компанію про надзвичайну подію. Поліс повинен містити в собі всі номери, за якими можна набрати диспетчера компанії. Також слід заздалегідь узгоджувати майбутні маніпуляції і витрати з агентом, що дозволить отримати максимальну оплату страховки.