Відкрийте собі річну візу і будьте впевнені в майбутньому

Річна шенгенська віза для українцівУ наш час все більша кількість українців прагне подорожувати все більше і більше. На сьогоднішній день більшість країн входять до складу Європейського союзу, що робить неможливим поїздку без отримання шенгенської візи.

Але ж для багатьох такі подорожі є просто необхідними. До таких поїздок відносяться ділові зустрічі, участь у різних семінарах і виставках, навчання або робота. Ідеальним рішенням для таких поїздок стане отримання річної шенгенської візи. Вона дасть можливість безперешкодно відвідувати країни ЄС протягом усього року.

Оформити таку візу досить непросто. Вона видається лише тим, хто має достатньо вагомі підстави для довгострокового перебування в країні. При цьому обов’язковою умовою є наявність короткострокових віз і відсутність порушень щодо візового режиму. Але і це не завжди допомагає, тому що консульства країн Європи неохоче дають довгострокові візи. Гарантувати отримання річної візи зможуть фахівці нашого еміграційного центру. Маючи довгостроковий позитивний досвід в отриманні віз, ми з радістю надамо Вам послуги з оформлення пакету документів, супроводу їх у консульстві та отримання візи без особистої присутності.

Часто людині дуже складно визначити – якій шенгенській візі віддати перевагу і як пошвидше її оформити. У такій ситуації на допомогу прийде наш еміграційний центр. Адже в кожному консульстві існують свої нюанси і проблеми подачі документів. А фахівці нашої компанії завжди прийдуть на допомогу. Працюючи з нами, ви зможете заощадити час і гроші, при цьому гарантовано отримати заповітну річну візу до країн Європи.

З нашою допомогою Ви зможете оформити річну шенгенську візу за прийнятними цінами і з мінімальними витратами часу і сил. Отримання річної візи – відмінний спосіб подорожувати по Європі в будь-який зручний для Вас час.