Яких правил варто дотримуватись при першому в’їзді в шенген

в'їзд в шенгенБагато європейських держав перебувають на території Шенгенської зони. Це означає, що без візи потрапити в ту чи іншу державу не вийде. Питання оформлення такого документу
досить складне і вимагає особливих знань від людини. Існує правило першого в’їзду в шенген, про яке багато туристів забувають. Це дуже важливе правило, з ним необхідно уважно ознайомитися.

Що потрібно знати про правила в’їзду в шенген?

  1. Насамперед варто зрозуміти, що до європейської країни можна дістатися на будь-якому виді транспорту. Якщо віза оформлена на Литву, то турист має право доїхати до неї на автомобілі, поїзді, літаку. Все залежить від уподобань мандрівника, можливих обставин.
  2. Варто відзначити, що правило першого в’їзду в шенген говорить, що перебувати треба в тій країні в першу чергу, на яку оформлена віза. Однак тут є один нюанс: можна в’їхати і на територію тієї держави, де планується найбільш тривале перебування.
  3. Дуже важливо при зборі документів не забувати надати бронь готелю. Без цих документів поїздка не є запланованою. У консульстві, візовому центрі треба надати папери, що підтверджують бронь номера в готелі.

Правило першого в’їзду – це формальність, яку необхідно дотримуватися. Рекомендується в’їжджати насамперед в ту державу, де буде найбільш довгий відпочинок. Фахівці рекомендують вести себе на кордоні дуже спокійно і впевнено, переживати ні до чого. При наявності візи турист не порушує ніяких правил. Поводитися тривожно, непевно при перетині кордону не потрібно.


Чому варто звернеться в наш візовий центр?

Якщо по даній темі залишилися питання, необхідно відкривати візу і людина губиться в здогадах, яке держава повинна бути першою для відвідування.Тоді варто відвідати центр «Максимум». Співробітники цього центру точно знають, які документи необхідно збирати, в які держави легше отримати візи. Фахівці проконсультують мандрівника, допоможуть оформити візу.Шенгенская зона має таким формальностям, вимогами, правилами, яких необхідно дотримуватися, інакше на територію європейських держав мандрівника не пустять. Перед відвідування Шенгену з усіма правилами слід ознайомитися.