Оформлення термінового шенгену за день

оформлення термінової мультивізиШенгенська віза – це документ, який видають компетентні органи особі для відвідування країн шенгенського договору. У цей договір входять 26 держав. Віза дозволяє відвідати будь-яку з країн цієї зони, незважаючи на кордони.
В Шенгенську зону входять всі основні європейські країни, крім Великобританії. І ще деякі країни збираються підписати договір на вступ до цієї зони, наприклад, Ірландія, Кіпр, Болгарія, Хорватія і Румунія.
Але не всі країни, що входять в шенгенську зону є частиною Європейського Союзу, це Ліхтенштейн, Ісландія, Норвегія, Швейцарія. Шенгенська віза може бути одноразовою, вона дозволяє один раз в’їхати на європейську територію і виїхати по закінченню певного кількості днів, зазначених у візі. Так само є можливість відкрити шенгенську мультивізу, яка дозволяє багаторазово в’їжджати до Європи протягом 90 днів в кожному півріччі. Зазвичай, розгляд документів для відкриття такої візи триває від 7 до 30 днів. Але нерідко буває, що життєві обставини не дозволяють чекати і декількох днів, не кажучи вже про цілі місяці, незаплановані бізнес зустрічі, або палаючі путівки на відпочинок.


Оформлення термінової мультивізи

Для відкриття термінової візи необхідно пройти кілька етапів. Спочатку потрібно підготувати всі необхідні документи. Після необхідно заповнити анкету, оплатити консульський збір за швидкий розгляд документів та пройти співбесіду у консула. Мінімум за 5 днів вийде відкрити термінову візу, в разі успішного проходження всіх перерахованих етапів, що вдається в рідкісних випадках. Безглузді помилки при заповненні анкети, неправильне поводження при зустрічі з консулом, все це створює перешкоди для відкриття візи. В такому випадку її вартість не матиме ніякого значення в порівнянні з зірваною поїздкою. Що б не відчувати подібних проблем, є можливість оформить строкову мультивізу в Візовому Центрі «Максимум». Наша компанія дозволить Вам відкрити Шенгенську мультивізу за 1 день. Що дозволить зробити поїздку в запланований термін. За номером, вказаним в контактах можна звернутися за консультацією до наших фахівців.