Задати питання

Громадянство Молдови

Молдавське громадянство для громадян СНД без передоплати (крім громадян РФ)

Громадянство Молдови для українців і громадян СНДНаша компанія із задоволенням допоможе Вам стати громадянином Молдавської Республіки. Такий статус відкриє для Вас широкі можливості не тільки в плані пересування в шенген-зоні, а й стати громадянином країни, яка в одному кроці від офіційного входження в Євросоюз. Це не означає, що потрібно відмовлятися від українського громадянства, в Молдові дозволено подвійне громадянство. Весь процес отримання займає в межах 5-7 робочих днів.

Громадянство Молдови на сьогоднішній день гарантує Вам багаторазовий безвізовий в'їзд з максимальним перебуванням до 90 днів кожні півроку в Португалію, Іспанію, Францію, Німеччину, Бельгію, Люксембург, Нідерланди, Італію, Данію, Швецію, Фінляндію, Австрію, Грецію, Польщу, Словаччину, Словенію , Угорщину, Чехію, Латвію, Литву, Естонію, Мальту, Кіпр, Хорватію, Румунію, Болгарію, Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію. Найближчим часом планується збільшення терміну перебування в шенгенській зоні громадянам, що мають молдавське громадянство.

Якщо Ви визначилися для себе, що хочете отримати громадянство Молдови, ми покроково пройдемо разом з Вами всі етапи на шляху до отримання вище зазначеного громадянства в максимально короткі терміни. Попередньо обговорюємо з клієнтом дату можливого виїзду в Молдавію. Далі, за Вашим бажанням, в супроводі співробітника центру на нашому автотранспорті виїдете в Молдову, де перебуваєте близько 5-7 робочих днів поки проходить оформлення всіх необхідних документів, після чого на фінальному етапі ви отримуєте реєстрацію, посвідчення особи громадянина Республіки Молдова, а також біометричний паспорт громадянина Молдови нового зразка.

Дана процедура проходить згідно норм чинного молдавського законодавства, а значить, прозора і абсолютно легальна.

Вартість оформлення громадянства Молдови

Стоимость в евро
  Дорослий

Громадянам України, СНД (крім громадян Російської Федерації)

7000

Оплата відбувається по факту наданих послуг, передоплати ми не вимагаємо.


Список необхідних документів для отримання громадянства Молдови:

  • внутрішній паспорт (всі сторінки);
  • закордонний паспорт (всі сторінки);
  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про народження дітей до 18 років;
  • довідка про несудимість;
  • ідентифікаційний код;
  • коротка автобіографія;
  • фото 3.5 на 4.5.

Терміни виконання громадянства Молдови:

  • 5-7 робочих днів.
top