Задати питання

В країни шенгену з польською національною візою

Оформлення польської національної візи в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, ЛьвовіНа сьогоднішній день більшість людей працюють у Польщі з національною робочою візою, мають можливість подорожувати, у вільний від роботи час, по країнах шенгенської союза. Також, знаходяться люди, які відправляються в поїздки по Німеччині, Іспанії, Італії та іншим союзним країнам.

У країни шенгену з польською національною візою. Часто можна почути запитання: Чи можна відправитися в подорож по країнах шенгенської союзу, маючи польську національну візу? У даній статті ми поговоримо про перевагу даного документа.

Маючи в наявності польську національну візу категорії D, людина може перебувати на території країн Шенгенського союзу терміном до 90 календарних днів протягом півроку. Але не варто забувати про деякі нюанси, які підстерігають мандрівника в даному випадку. Обов'язково варто пам'ятати, що перший в'їзд на територію Шенгену має здійснюватися неодмінно через Польщу.

Наприклад, якщо ви надумаєте перетнути кордон з Італією або Іспанією в обхід польської держави, то ви, в обов'язковому порядку, повинні мати у своєму паспорті відмітку про те, що вже перебували в Польщі протягом певного періоду часу.

Як свідчить Регламент Шенгенської угоди, громадянин, який є володарем довгострокової візи D категорії, може вільно пересуватися країнами Шенгенського союзу, нарівні з громадянами, які постійно проживають на території держав розташованих в шенгенській зоні.

Завдяки польської національної візи ви можете подорожувати по всій території Шенгенського союзу протягом 90 днів з кожних шести місяців перебування в країнах учасниках шенгенського договору. 

Нещодавно були введені нові правила, згідно з якими польська національна віза видається на термін не більше одного року. Якщо ж власник такої візи вирішить залишитися в одній з країн Шенгенського союзу на більш тривалий період, то така держава зобов'язана надати даному громадянинові вид на постійне проживання на своїй території.

Варто пам'ятати, що робочі візи даної категорії слід використовувати для довгострокового перебування в країнах Шенгенської союзу. Якщо ж ви будете досить часто перетинати кордон з країнами шенгену, у прикордонників мимоволі виникне питання про нецільове застосуванні виданої вам візи.

Для частого перетину кордону, рекомендуємо вам відкрити візу бізнес класу. Завдяки їй ви зможете регулярно перетинати кордон Польщі і країн Шенгенського союзу не викликаючи зайвих підозр з боку прикордонної служби.