Оформление шенгенских визВизовый центр Максимум в однокласниках

Новини

  • Особливості отримання «шенгенської» візи для українців
  • Вимоги для отримання робочої візи Литви
  • Що таке візовий коридор?
  • Як іммігрувати в США
  • Греція - відмінне місце для сімейного відпочинку
Задати питання

Особливості отримання «шенгенської» візи для українців

Отримання шенгенської візи для українцівВ даний час простіше отримати шенгенську візу Литви та Іспанії, а ось Чехія і Німеччина вже вкотре відповідає на заяви відмовою.

Від того, що між Євросоюзом і Україною досить-таки напружені відносини, страждають прості українці, змушені забути про придбання візи.

Вимоги для отримання робочої візи Литви

Отримання візи для роботи в ЛитвіДаний документ оформляється в тому випадку, якщо іноземний громадянин збирається працювати, жити на території Литви. Працювати без такого документа в даній державі не вийде. Оформляється робоча віза Литви з урахуванням певних вимог.

Що таке візовий коридор?

Що таке візовий коридорІноді трапляється, що громадянин не знає, як потрібно вираховувати коридор візи. Ця проблема з'являється після того, як людина використовувала всі дні перебування на території іншої країни. Та й що таке візовий коридор? Давайте заглибимося в цю тему детальніше.

Як іммігрувати в США

Імміграція в США для українців Законно іммігрувати в цю країну можна декількома способами. Імміграція в США передбачає переїзд іноземця до даної держави, права людини при цьому не порушуються. Єдине, що недоступно іммігрантам - це обирати і бути обраними. Способів законної імміграції в цю країну існує кілька.

Греція - відмінне місце для сімейного відпочинку

Сімейний відпочинок в Греції для українцівФахівці стверджують, що Греція є відмінним місцем для відпочинку всією сім'єю. Дана країна славиться культурними, історичними пам'ятками, захоплюючими дух пейзажами, комфортабельним відпочинком і безліччю розваг. Сподобається відпочивати в цій країні і дітям, і дорослим.

Чи варто відвідувати Грецію в 2016 році

Відпочинок в Греції для українцівБагато людей в даний час замислюються над питанням, чи варто відправлятися в Грецію, адже зараз в цій країні дуже нестабільна економічна ситуація, яка може позначитися на відпочинку. Існують стереотипи про те, що зіткнутися в Греції можна не тільки з високими цінами на товари і послуги, але також зі страйками. Фахівці стверджують, що нічого подібного в цій країні не зустріти.