Задати питання

Литовська віза дає право подорожувати по всіх країнах ЄС

литовська віза швидко і простоПрибалтійські країни завжди були привабливими для наших туристів. Зокрема Литва притягувала українців екологічно чистою природою і високим рівнем санаторно-курортного лікування.

Місцеві бальнеологічні санаторії відомі по всьому світу, а пам'ятки найдавніших міст країни зможуть подарувати незабутні хвилини захвату навіть найдосвідченішим туристам. Відпочинок в Литві має достатньо привабливу і недорогу вартість, але в тей же час сервіс є бездоганним і відповідає всім європейським стандартам.

Але якщо раніше достатньо було лише купити квиток на поїзд чи літак, то зі вступом Литви до Європейського союзу ситуації ускладнилася. Тепер обов'язковою умовою в'їзду в країну є отримання шенгенської візи.

Завдяки досвідченим професіоналам нашого візового центру, отримання литовської візи стане для Вас простим і швидким рішенням. Уточнивши мету поїздки та час перебування в країні, наші менеджери зможуть підібрати найбільш вигідний і швидкий спосіб отримання дозволу. Вам не варто переживати за можливу відмову, якщо Ви довірили оформлення та перевірку всіх необхідних документів нашому візовому центру.

Залежно від мети поїздки в країну існують різні типи віз. Найбільш популярною на сьогоднішній день є довгострокова туристична шенгенська віза, що дозволяє тривалий час перебуває на території Литви. Отримання мультивізи дасть можливість подорожувати по території Литви та інших країн Шенгенської угоди від трьох місяців до двох років. Оформлення литовської візи доцільно не тільки лише в тому випадку, якщо Литва буде головним місцем перебування на території всієї Шенгенської зони.

Наш візовий центр, безумовно, є лідером в отриманні литовських віз. Тому, вирішивши відвідати цю давню і загадкову країну, запрошуємо за підтримкою і допомогою до нас.