Як оформити туристичний шенген в Ліхтенштейн

туристичний шенген в Ліхтенштейн

Чому варто відвідати Ліхтенштейн?

Ліхтенштейн – це мініатюрне держава, що межує зі Швейцарією. Незважаючи на розміри держави, туризм в цій країні добре розвинений. Прекрасний клімат і пейзажі ваблять туристів, які втомилися від суєти великих міст. Також в Ліхтенштейні розвинена промисловість. Багато фахівців відвідують цю країну щороку. Ліхтенштейн є країною, яка підписала Шенгенський договір з іншими країнами Європейського Союзу.


Особливості при отриманні візи

Громадянам України, для того щоб відвідати цю країну, потрібно оформити туристичний шенген в Ліхтенштейн. Це дуже важкий і час витратний процес. Документи для отримання візи потрібно подавати до Візового центру Швейцарії. Шенгенська віза дозволяє відвідати не тільки Ліхтенштейн, а й інші країни Шенгенської зони під час однієї подорожі. Але не варто забувати про те, що туристична віза не дозволяє працювати на території відвідуваного держави.ліхтенштейнський туристичний шенген

Не кожна людина може отримати туристичний шенген в Ліхтенштейн. Кожна заява на отримання візи розглядається дуже ретельно. Шанси збільшуються, якщо у заявника є нерухомість на території Ліхтенштейну або запрошення від фізичної або юридичної особи. Часто українець не може отримати візу через неправильно оформлені документи. З 2015 року крім основних документів, потрібно надавати свої біометричні дані. Якщо ви в перший раз оформляєте візу, то потрібно особисто з’явитися в консульстві, ваші дані будуть зберігатися п’ять років.


Як просто оформити візу?

Еміграційний центр «Максимум» допоможе вам отримати туристичну візу Ліхтенштейну. Вас проконсультують наші фахівці з будь-яких питань що стосуються
візи. На сайті центру вказані номери телефону, зателефонувавши за яким, ви зможете дізнатися всю детальну інформацію про оформлення візи. Ми оформимо для вас будь-яку візу, і ви спокійно зможете збиратися в дорогу. Не витрачайте свій час і нерви даремно, довіртеся центру «Максимум» та насолоджуйтеся подорожжю по Європі. Ми оформляли візи вже багато разів і відсоток відмов мінімальний. Ми допоможемо вам отримати візу в будь-яку країну!