Оформлення бізнес візи до Ліхтенштейну

бізнес віза в Ліхтенштейн

Оформлення бізнес візи в Ліхтенштейн

Князівство Ліхтенштейн, карликова європейська держава, досить охоче видає візи громадянам України, в порівнянні з прилеглої Швейцарією. Зараз українці стали виїжджати в Ліхтенштейн не тільки по туристичним, а й по бізнес візам.
Бізнес віза (шенгенська віза категорії С) надає ряд переваг для заявника, як і національна. Віза видається на шість місяців, три з яких можна перебувати в будь-якій країні Шенгенської угоди.
Для тих, хто планує відвідати декількох європейських країн зручніше буде оформити бізнес візу, так як національна видається всього на три місяці, хоча може бути продовжена, і обмежена однією країною.
Для ділової поїздки, участі в конференції або переговорів краще підійде бізнес віза, для більш тривалого перебування в країні – національна. Наприклад, для навчання, роботи або лікування.


Позитивні сторони ведення бізнесу в Ліхтенштейні

Лояльна податкова політика Ліхтенштейну цікавить багатьох зарубіжних підприємців. Невисокі податки і право заснувати свою фірму після 10 років проживаннядворічна Ліхтенштейнська віза в країні – істотні переваги.
Діяльність іноземного капіталу в Ліхтенштейні може бути обмежена тільки Комерційним актом. Але якщо керівництво вирішить, що іноземна фірма «завдала шкоди» національним інтересам і репутації Ліхтенштейну, вона негайно буде ліквідована.
Також фірма не може мати власний офіс в країні, хоча зобов’язана мати представників з місцевого населення, як фізичних, так і юридичних осіб. Виходить, майже кожен дорослий громадянин Ліхтенштейну представник як мінімум однієї компанії.


Консульський збір і отримання візи

Консульський збір стандартний, як і для інших країн шенгенської території – 35 євро. Заявка розглядається протягом 10 робочих днів. Компанія «Максимум» надає повний спектр візових послуг в країни Шенгену. Ми допоможемо Вам отримати бізнес візу з найменшими витратами часу і грошей. У вкладці «контакти» Ви можете знайти наші контакти та адресу офісу.