Одноразова шенген віза в Латвію

Латвійська одноразова візаЛатвія – це чарівність старовини і таємничості, дух якої переслідує всюди.

Популярною серед туристів є Юрмала – відомий курорт, де постійно проходить безліч ярмарків і фестивалів. Приваблює мандрівників і столиця країни Рига: її старовинні замки побудовані ще в ХIII столітті.

Однак щоб потрапити в країну і побачити все це, недостатньо купити квиток. У 2004-му Латвія увійшла до складу ЄС і підписала Шенгенський договір, і тепер для візиту сюди доводиться відкривати шенгенську візу. Така віза має істотну перевагу: по ній можна подорожувати в усі країни Шенгену.


Який тип візи краще оформити?

Якщо Ви не збираєтеся в Шенгенську зону надовго, то найзручніше отримання одноразової візи Латвії. Однак це не означає, що оформити її дуже просто: вимоги до документів в будь-якому випадку серйозні.

Спочатку Вам доведеться зібрати багато різних довідок. Крім того, потрібно оформити медичну страховку (на суму не менше 30 тис. Євро), оскільки без неї не зможете в’їхати на територію Європейського Союзу. Знадобляться також довідка з місця роботи (для працюючих) та підтвердження платоспроможності. А ще не варто робити помилок при заповненні анкети.


Особливості оформлення одноразової візи в Латвію

Отримати латвійську візу самостійно досі важко і клопітно.

Дуже часто причиною відмови в отриманні візи є помилки заявників. Ось тільки деякі з них:

  1. Скасування броні в готелі. Офіцери консульств перейшли від слів до справи: раніше тільки лякали відмовою, а зараз вже є прецеденти;
  2. Наявність попередніх відмов. В основному негативно впливає на рішення про видачу візи;
  3. Відсутність віз у паспорті. Може викликати підозру і ретельну перевірку документів;
  4. Економія на медстраховці. Страховка є обов’язковою, без неї візу точно не видадуть;
  5. Відсутність гарантій платоспроможності. Свої фінансові можливості слід підтвердити документально;
  6. Підробка документів або надання неправдивих відомостей. У такому випадку дуже висока ймовірність потрапити в «чорний список» і розпрощатися з шенгенською візою назавжди.

Щоб гарантувати собі отримання одноразової візи Латвії, звертайтеся до експертів компанії «Максимум». Великий досвід їх роботи допоможе Вам оформити візу з мінімумом витрат – часу, грошей і нервів.