Як отримати одноразову візу до Ісландії

одноразова віза до Ісландії

Що таке Ісландія

Ця острівна держава вабить туристів з усього світу своїми термальними джерелами і первозданною природою. Через Ісландію протікає сама “багата” річка в світі: в ній мешкає лосось. А місцеві водоспади не залишать байдужим навіть бувалого мандрівника. Кожен любитель тиші і екотуризму просто зобов’язаний відвідати цей диво-острів.

Підписання Шенгенської угоди Ісландією трохи ускладнило отримання місцевої візи. Тепер документи, зібрані для будь-якої поїздки в Євросоюз, підійдуть і для оформлення одноразової візи в Ісландію, але в той же час – вимоги до заявника різко посилилися. Тепер персона здобувача візи перевіряється ретельніше.


Особливості оформлення документів для поїздки в Ісландію

Ісландія не має на території України свого посольства. Всіма документами в цьому випадку займається посольство найближчого сусіда – Норвегії. Процес отримання візи до Ісландії нічим не відрізняє від подібного для отримання норвезької візи. Єдиним розходженням є те, що після подачі заяви на сайті норвезького посольства, документи для ісландської візи відправляються в Управління з питань імміграції Республіки Ісландія. Саме там вирішується питання про отримання одноразової візи Ісландії громадянами України. Головна перевага такого документа – це можливість подорожувати по всіх країнах Шенгенської зони.

У цій зоні безперешкодно можуть перетинати кордони:

  • громадяни і постійні жителі, які мають місце постійного проживання;
  • громадяни держав, які підписали спеціальні угоди з країнами Шенгену;
  • громадяни будь-якої країни після отримання шенгенської візи.

При знаходженні в Шенгенській зоні ви повинні дотримуватися кількох обов’язкових правил:

  • В’їзд в шенген повинен проводитися через країну, яка видала візу.
  • За весь час подорожі по Шенгенській зоні ви повинні знаходитися в країні, яка видала візу, довше, ніж в будь-який інший.
  • Протягом півроку на території Шенгенської зони можна перебувати не довше 30 днів. Це правило найсуворіше. Щоб не помилитися, краще користуватися візовим калькулятором.

Чому оформляти візу краще з еміграційним центром “Максимум”?

Для швидкого отримання візи до Ісландії, радимо вам звернутися в Еміграційний Центр «Максимум» .Наші фахівці допоможуть вам зі збором всіх необхідних документів, правильно заповнять всі анкети, і, за бажанням, можуть супроводити вас в консульство.Ми виконаємо нашу роботу в короткі терміни, не витрачаючи, при цьому, ваших нервів і здоров’я!