Оформлення бізнес візи в Ісландію

ісландська бізнес віза

Ісландія входить в число країн шенгенського договору. Для відвідування держави знадобиться оформлення шенгенської візи. Якщо візит в країну носить діловий характер, буде потрібно отримання бізнес-візи Ісландії.

Де відбувається оформлення документів в Ісландію?

В даний час Ісландія не має свого посольства або своїх представництв в Україні. Оформленням всіх потрібних документів займається посольство Норвегії, розташоване в Києві. Громадянам України слід прямувати саме туди. Видача віз здійснюється з дотриманням правил візового режиму Норвегії. Процедура подачі заяви на оформлення бізнес-візи до Ісландії подібна процедурі подачі заяви на оформлення бізнес-візи в Норвегію.Потрібно надати документи, підтверджують потребу поїздки в Ісландію. Норвезьке посольство зажадає надати оригінал документа з боку ісландської організації, який вказує мету візиту заявника.

Консульський збір і терміни розгляду заяви

  • при оформленні документів через еміграційний центр процедура займає 5-7 робочих днів. Іноді вона може затягнутися до 10 робочих днів.
  • Консульський збір складає 35 EUR;
  • термінова віза (подача заяви за 3 дні до від’їзду) обійдеться на 35 EUR дорожче.

Слід пам’ятати, що деякі категорії громадян звільняються від сплати збору.


Як спростити отримання бізнес візи до Ісландії?

Отримання бізнес-візи до Ісландії має багато нюансів. Наявність позитивної візової історії в минулому і правильні дії заявника допоможуть досягти потрібного результату. Знизити ризик відмови у візі, зберегти час і уникнути нервову напругу допоможуть фахівці еміграційного центру «Максимум». Компанія тривалий час співпрацює з представництвами різних країн і має багаторічний досвід роботи в цій області.