Оформлення туристичної візи в Естонію

туристична естонська віза

Чому варто відвідати Естонію?

Естонія – це справжнісінький зразок тієї культурної і постійно прогресуючою Європи, яку ми звикли бачити на телеекранах. Місцеві жителі завжди акуратні, їх зовнішній вигляд привабливий і охайний, а культура цієї країни багата і самобутня. Прогулюючись по естонським вулицях, можна зустріти прекрасні архітектурні рішення та пам’ятки, які радують око і приваблюють своєю естетикою. Тут комфортно в будь-який час року навіть в умовах нестійкого і досить суворий клімат, а місцеві жителі завжди з великим натхненням розповідають про свою державу.


Особливості оформлення візи

туристична віза в ЕстоніюЯк і багато сусідніх держав, Естонія входить в список країн, які уклали Шенгенська угоду. Саме тому отримання туристичної візи Естонії настільки приваблює громадян України – адже перед ними відкривається маса можливостей. З цим документом ви можете вільно перетинати кордони всіх держав, які є членами Шенгенської угоди або, а, відповідно, ви можете у багато разів підсилити враження від поїздки і побалувати себе різноманітністю.
Наприклад, багаторазова туристична віза дає можливість подорожувати протягом дев’яноста днів в одне півріччя, при цьому вам не доведеться оплачувати додаткові збори, проходити суворий консульський і митний контроль. Більш того, наявність такої візи збільшує ваші шанси на отримання інших віз в майбутньому.


Як спростити процес отримання візи?

Оформлення туристичної візи в Естонію – процес досить непростий, якщо займатися ним самостійно. Наприклад, для отримання подібного документа вам знадобиться надати консульству масу паперів, які повинні бути виключно справжніми. Інакше ви ризикуєте опинитися в консульському «чорному списку» і назавжди втратити можливість вільно подорожувати. Наявність авіаквитків і броні в готелі значно збільшує ваші шанси на отримання візи, тому подбати про це потрібно заздалегідь.

Еміграційний центр «Максимум» бере на себе зобов’язання значно прискорити процес отримання документа і збільшує ваші шанси на схвалення вашої заявки. Ви будете впевнені, що в призначений час ви сядете в літак і без особливих проблем перетнете кордон держави.