Оформлення шенгенської бізнес візи в Естонію

Литовська шенген бізнес візаЕстонія – маленька країна, але при цьому одна з найбільш економічно розвинених серед республік колишнього СРСР. Ще за радянських часів тут був особливий уклад життя, ближчий до Європи, ніж де-небудь ще. У містах Естонії збереглася самобутня середньовічна забудова. По всій країні створено безліч охоронюваних природних територій. Жителі Естонії доброзичливо ставляться до гостей, особливо українців, з яким пов’язані спільною долею. До Естонію їдуть не тільки на відпочинок, але і на заробітки, а також з діловими цілями. Для таких мандрівників необхідне отримання бізнес-візи Естонії.


Як отримати естонську візу?

Бізнес-віза оформляється людям, у яких є ділові інтереси на території Естонії: відрядження, зустрічі з місцевими бізнес-партнерами. Така віза не дає права на відкриття свого бізнесу в Естонії. Для отримання бізнес-візи потрібні такі ж документи, як для звичайної туристичної естонської візи, а саме:

  • заповнена анкета;
  • закордонний паспорт, що діє не менше 3 місяців з моменту планованого в’їзду в Естонію, і його копія;
  • копія внутрішнього паспорта;
  • дві фотографії розміру 3.5 на 4.5;
  • довідка з місця роботи;
  • довідка з банку, що підтверджує платоспроможність.

Крім цього, у Вас можуть запитати запрошення від естонського партнера, завірене в місцевому відділенні міграційної служби в місті, де зареєстрована фірма.

Незважаючи на те, що процедура здається простою, нерідкі випадки відмов у візах. Крім того, замість запитуваних мультивиз часто дають одноразові.


Як уникнути проблем при оформленні візи?

Ділові люди, які цінують свій час, зазвичай не люблять вникати в тонкощі оформлення віз і доручають цю роботу професіоналам. Такі професіонали є. Вони працюють в еміграційному центрі «Максимум». Володіючи величезним досвідом оформлення віз як в Естонію, так і в інші країни шенгенської угоди, вони підберуть для Вас комплект документів, що ідеально відповідає Вашій конкретній ситуації. Це значно знизить ризик відмови у візі. Довіртеся професіоналам з Еміграційного центру «Максимум», вони не підведуть!