Оформлення шенгенської бізнес візи в Бельгію

Бельгійська бізнес шенген візаБельгія не так популярна у туристів, як інші європейські країни. Цю країну відвідують найчастіше з діловими візитами. Якщо ви відправляєтеся до Бельгії у справах, то потрібно оформляти бізнес візу. Найкраще оформляти бізнес візу в Бельгію за місяць до планованої поїздки, в випадку якихось непередбачених обставин, щоб був час все виправити.

Для того щоб в’їхати на територію цієї країни потрібно оформити шенгенську візу. Бельгія одна з основних країн Шенгенської угоди. Оформлення Шенген візи зручно тим, що ви можете переміщатися вільно по території країн Шенгенської зони. Як правило, Шенген візу можна оформляти для будь-якої країни що перебуває в угоді, але якщо більшу частину часу ви плануєте провести саме в Бельгії, то переважно оформляти саме візу для цієї країни.


Оформлення бізнес візи Бельгії

Бізнес віза оформляється в тому випадку, якщо метою поїздки є ділові переговори, бізнес-зустрічі, налагодження контактів з діловими партнерами. Також, її можна оформити, якщо ви берете участь в якомусь заході.

Для того щоб отримати бізнес візу Бельгії у вас повинні бути відповідний пакет документів. Обов’язково має бути присутнім запрошення від організації або підприємства, зареєстрованого в Бельгії. Бажано, щоб був присутній документ, що підтверджує існування організації. Документи розглядаються як мінімум три дні. Якщо не вистачає якихось документів або справа передається в імміграційну службу для подальшого розгляду, то час на розгляд документів може затягнутися.

Тому краще подавати документи заздалегідь, щоб не відкладати дату поїздки. Також, до прийняття рішення, ваша справа може бути відправлена ​​на розгляд в відділ справ іноземців. Краще, перед тим як посольство прийме рішення щодо вашої візи, відвідати його для співбесіди. Всі документи повинні бути обов’язково перекладені англійською, німецькою, голландською або французькою. Переклад повинен бути нотаріально завірений. Консульський збір дорівнює 35 євро.

Всю інформацію щодо отримання бізнес візи до Бельгії ви можете отримати, звернувшись в еміграційну компанію «Максимум». Завдяки компанії «Максимум» оформлення бізнес візи пройде для вас легко і просто!