Як оформити туристичну візу в Австрію

австрійська туристична віза
Австрія – одна з найкрасивіших європейських країн. Тут є дуже багато старовинних замків і інших будівель. В Австрію можна поїхати і одному, і з друзями, і всією сім’єю. Ряд пам’яток не дасть нудьгувати ні секунди. Тут є і крижана печера, яка є найбільшою в світі, і парк розваг, і безліч інших шикарних місць.


Особливості отримання австрійської туристичної візи

Українці часто їздять в Австрію, щоб вирішувати ділові питання, але багато хто їде туди і з метою добре відпочити в Альпах, покататися на лижах і просто помилуватися австрійськими красивими пейзажами. Тому отримання туристичної візи Австрії – відмінне рішення. Австрія підписала Шенгенський договір, і як бонус можна відвідати і інші країни ЄС на період до 90 днів протягом 6 місяців. Однак спробувавши самостійно відкрити візу до Австрії, не завжди можна отримати позитивний результат, оскільки люди часто допускають багато помилок. Найбільш типовими є наступні:

 1. Спроба заощадити на медичну страховку.
 2. Зняття броні в готелі.
 3. Відсутність фінансових гарантій з боку заявника.
 4. Підробка документів, надання неправдивих відомостей.
 5. Відсутність віз у паспорті.

Оформлення туристичної візи до Австрії передбачає консульський збір, який становить 35 € в звичайному режимі і 70 € євро в експрес-режимі. Але варто відзначити, що є громадяни, які можуть не сплачувати збір. До них відносяться:

 1. Діти до 18 років.
 2. Пенсіонери (необхідно пред’явити пенсійне посвідчення).
 3. Студенти і школярі, які проходять навчання в країнах Шенгенської зони.
 4. Близькі родичі проживають на території Європейського Союзу громадян.
 5. Інваліди.
 6. Працівники, які їжу на запрошення.

Як спростити процес оформлення візи

туристична віза в АвстріюСпроба відкрити власними силами візу не завжди закінчується успіхом. Часто громадянам України відмовляють через неповне або ж неправильно зібраний пакет документів, некоректного оформлення документів, унаслідок підробленого запрошення, подання неправдивих відомостей. Важливо пам’ятати, що надання невірних даних призведе до відмови при відкритті візи.

Щоб підвищити шанси на отримання візи, необхідно довіритися фахівцям. Еміграційний Центр «Максимум» зробить всю найважчу роботу, позбавляючи вас від витрати нервів і часу на складання пакету документів, заповнення анкет і інших речей.