Оформлення мультивізи в Мальту

туристична мальтійська віза

Оформлення візи на Мальту

У багатьох Мальта асоціюється з красивими видами і незвичайною історією. Українцям для відвідування країни необхідна віза. Мальта відноситься до зони Шенгену. Окремо мальтійської візи просто не існує, тому Ви можете оформити візу в будь-яку іншу країну Шенгенської зони – і вона підійде для поїздки на Мальту. Мальтійського консульства на території України немає. На даний момент з усіх питань можна звернутися у еміграційний центр Іспанії.

Якщо Ви твердо вирішили відвідати краю незвіданою Європи, то еміграційний центр «Максимум» може Вам в цьому допомогти.


З якою метою оформляють візу на Мальту?

Головна мета – це, звичайно ж, туризм. І не випадково: теплий клімат, м’який пісок і соковита зелень так і ваблять туристів. Однак все частіше на Мальті проводять семінари, тренінги, важливі ділові зустрічі. Розташування Мальти дуже вигідно для міжнародних переговорів.

Для успішного отримання візи на Мальту необхідно:

  • підготувати набір документів;
  • заповнити анкету;
  • пройти співбесіду.

Як спростити процес отримання візи?

мультивіза в МальтуІдеальне виконання цих пунктів забезпечить Вас візою. Однак на практиці справи мають бути складніше. Цілком реально отримати відмову. Одна маленька помилка в документах може коштувати Вам непоганих грошей, і це проблема №1. Компанія «Максимум» знає тонкощі в оформленні візи на Мальту. Це займе від 4 до 5 днів, її стандартна вартість – 35 євро. Врахуйте, що вартість візи коливається від мети Вашої подорожі.
Наша компанія допоможе Вам зібрати необхідний пакет документів. Від Вас потрібно лише точно дотримуватися інструкцій, а також оплата консульського збору і послуг візового центру. Досвідчені фахівці допоможуть Вам отримати дозвіл на в’їзд. Це позбавить Вас від неприємних моментів і заощадить Ваш час.
Отримати візу на Мальту справа непроста. З нашою допомогою Ваші шанси отримати позитивну відповідь зростають. І ми впевнені, що острів порадує Вас своєю культурою і природою, залишивши тільки приємні спогади.