Як отримати одноразову візу до Угорщини

 

Чому вам варто відвідати Угорщину?

Угорщина – це країна з багатою історією. Вона знаходиться в самому центрі Європи. Тут ви можете знайти відкриті термальні джерела, ароматні вина і смачну кухню. Угорщина готова приймати туристів цілий рік. Побувати тут варто кожному українцю.


Як можна отримати право на відвідування цієї країни

Щоб отримати право на відвідування цієї європейської країни, громадянин України повинен оформити відповідну візу. Справа в тому, що Угорщина входить в Шенгенську
угоду. І для перетину її кордону необхідно отримання шенгену. Оформлення одноразової візи в Угорщину дає право на одне відвідування Шенгенської зони. Такий документ діє максимум 30 днів. Щоб ще раз потрапити сюди,вам знову доведеться оформити візу. Зазвичай з другого разу видається так звана мультивіза. Вона дає право на відвідування країни в будь-який час і багаторазово.

Якщо ви готові водноразова віза до Угорщини витратити велику кількість часу і своїх нервових клітин, то можете спробувати щастя в самостійному оформленні угорської візи. Для цього необхідно звернутися в посольство Угорщини в Україні. Воно знаходиться в Києві. Можна спробувати звернутися в офіційні візові центри, які розташовані у великих містах. В обох випадках необхідно надати величезний пакет документів, які підтверджують вашу особу, дохід, заощадження, страховку і мета поїздки. При певних обставинах цей список може трохи скоротитися. Але для цього повинні бути дуже вагомі причини: смерть родича на території Угорщини або необхідність швидкого лікування.

Вимоги які ви повинні дотримуватися для поїздки в Європу

  • вас не повинно бути в “чорному списку” громадян, яким закритий в’їзд до Європи;
  • ви не повинні становити загрозу для громадян і всього Євросоюзу;
  • вам доведеться представити всі необхідні документи у визначені терміни.

Як спростити процес отримання візи

Отримання одноразової візи Угорщини – це трудомісткий процес, особливо якщо ви ніколи не їздили до Євросоюзу. Але для еміграційного Центру «Максимум» – це ще одна повсякденна задача. Просто зателефонуйте нам, і ви зможете оформити угорську візу, не витративши свого часу і здоров’я.