Оформлення одноразової візи в Норвегію

одноразова норвезька віза

Оформлення одноразової візи до Норвегії

Норвегія може похвалитися дуже високим рівнем життя навіть у порівнянні з іншими цілком багатими і процвітаючими державами. Податкова ставка там дуже висока, але, відповідно, і краще соціальне забезпечення проживаючих там людей. Всього за одне століття Норвегія так сильно змогла зробити крок вперед, адже раніше ця країна виживала, в основному, за рахунок прибутку від рибальства, промислу китобійців і ремісників. Дуже розвинений в Норвегії туризм, юридична і правова система, промислова інфраструктура.Чиста природа цієї країни з її кришталевими озерами та річками, фігурними скелями, густими лісами по праву може зарахувати Норвегію до однієї з найкрасивіших країн світу. Побувати там хоч раз варто кожній людині. Для цього необхідно отримати одноразову візу до Норвегії.


Нещодавно Норвегія стала однією з країн, в якій діє Шенгенська віза. Використовувати цю візу можна у всіх країнах, які підписали Шенгенську угоду.
Способи отримання шенгенської візи:

  • Зібрати необхідні документи, список яких однаковий і для інших віз. Відправити їх в консульство.
  • Записатися на прийом до консульства на сайті, де буде вказано час і дата зустрічі, для заповнення анкети.
  • Або звернутися в офіційний еміграційний центр, правда, потрібно уточнити, що за це доведеться заплатити трохи більші гроші.

Багато людей намагаються займатися оформленням одноразової візи до Норвегії самостійно, при цьому роблячи помилки, тим самим позбавляючи себе можливості побувати в цій чудовій країні. В даному випадку правильніше буде звернутися до фахівців офіційного візового центру, які дуже уважно ставляться до збору та оформлення документів кожного клієнта.
Що може перешкодити при отриманні одноразової візи до Норвегії:

  • Жорсткі умови, які ставляться посольством до особи, що претендує на виїздвіза на один раз в Норвегію
  • Залучення в якусь пригоду за участю правоохоронних органів особи, яка бажає виїхати до Норвегії, при минулому відвідуванні шенгенської зони. Навіть подібний випадок, що стався за межами цієї зони, може загальмувати виїзд.

Як видно, краще не покладатися на випадок при оформленні таких серйозних документів, а звернутися безпосередньо до фахівців, які грамотно і кваліфіковано зроблять свою роботу, щоб будь-який бажаючий, нарешті, відправитися в довгоочікувану поїздку. Еміграційний центр «Максимум» буде радий допомогти в цьому кожного клієнта.