Оформлення туристичної візи в Швейцарію

швейцарська туристична віза

Туристична віза в Швейцарію

Швейцарія знаходиться в самому центрі Європи. Країна дуже маленька, оточена горами і відрізняється високим рівнем життя. Столиця – Берн, але це не найбільший місто держави. Як такого швейцарської мови не існує. Населення країни розмовляє німецькою та французькою мовами. У багатьох людей слово «Швейцарія» відразу ж асоціюється з годинником, шоколадом і твердим сиром. Також туристів з усіх країн світу привертають гарні альпійські пейзажі.

Швейцарія – країна Європейського Союзу, тому в’їзд на її територію для громадян України не настільки простий, як того хотілося б. Але ці проблеми може вирішити оформлення туристичної візи в Швейцарію. Туристична віза дасть вам можливість відвідати не тільки Швейцарію, а й інші 25 сраний Шенгенської зони. Цей момент значно ускладнює процес отримання візи. Влада Швейцарії сильно контролюють весь процес, щоб боротися з неконтрольованим напливом людей, які з часом можуть нелегально залишитися жити на території держави.


Консульский сбор для получения визы

туристичний шенген до ШвейцаріїЯкщо у вас є бажання отримати швейцарську туристичну візу, варто пам’ятати, що в такому випадку вам доведеться розлучитися з грошовою сумою в розмірі 35 євро. Зазвичай заява на отримання візи повинна бути розглянута протягом 10 днів з моменту його подачі, однак, посольством можуть вимагатися від вас додаткові документи. Це може затягнути процес розгляду заяви.


Де отримати туристичну візу Швейцарії?

Такий тип візи дає можливість подорожувати країнами, що підписали Шенгенську угоду. Термін дії може складати від до 5 років. Але суворі правила можуть ускладнити вам отримання туристичної візи Швейцарії. Якщо у вас немає бажання самостійно займатися збором пакету документів для оформлення візи, то ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців еміграційного Центру «Максимум». Співробітники Центру допоможуть вам в зборі всіх необхідних документів, заощадивши ваш час і нерви, при цьому, істотно підвищивши шанси на позитивний результат в отриманні туристичної візи Швейцарії. Також у еміграційному центрі «Максимум» ви можете проконсультуватися по виниклих у вас питань, що стосуються оформлення віз.