Шенгенська мультивіза в чистий паспорт

Чистий закордонний паспорт


За допомогою шенгенської мультивізи ви зможете зробити дивовижну подорож і сповна насолодитися всією атмосферою Європи.

На перший погляд, переглядаючи список документів, і читаючи відгуки на різних сайтах, здається, що мультивіза в паспорті – це щось з розряду фантастики. Особливо для тих, у кого в паспорті немає жодної візи. Для отримання мультивізи потрібно пройти довгий і тернистий шлях – отримати протягом року мінімум дві коротких візи в країни Шенгену. І тільки після цього намагатися подавати документи на мультивізу. І дійсно, прямуючи в консульство самостійно, велика ймовірність у відмові отримання мультивізи за відсутності візової історії в паспорті. Співробітників консульства теж можна зрозуміти, їм потрібно довіряти Вам, і бути впевненими у Вашому поверненні на батьківщину, а без певної візової історії це неможливо.

Але завдяки роботі нашого Еміграційного Центру можна легко уникнути зайвих нервувань, втрати часу і непотрібних витрат. Ми раді будемо допомогти Вам отримати мультивізу, навіть за умови чистого паспорта.

Отримавши одного разу мультивізу у Вас з’являється повна свобода переміщень по всіх країнах Шенгенської зони протягом того часу, який зазначений на візі. І найголовніше, Вам не потрібно буде неодноразово збирати всі документи, платити внески і стояти в чергах при бажанні відвідати нову країну, а так само Ви позбавляєте себе від нервувань і переживань, пов’язаних з очікуванням відповіді на Вашу заявку.

Шенгенська мультивіза – це гарантія відмінної поїздки по дивовижним країнам Європи! Дозвольте собі зануритися в світ прекрасної архітектури, вишуканої кухні і насолодитися неймовірною атмосферою, не відволікаючись на умовності і труднощі в оформленні документів!


Що ми можемо Вам запропонувати?

  • Мульти Шенген Віза Литви 180/90 – 280 євро
  • Мульти Шенген Литви 360/90 – 380 євро

Наш Центр дає гарантію гарного результату і море відмінних вражень від закордонної поїздки!