Шенген віза на 3 роки

шенген на 3 рокиДля ділових людей, які зі своїми робочим справах змушені регулярно виїжджати в країни шенгену, ми пропонуємо купити шенген мульти на 3 роки, щоб економити свій дорогоцінний час і свої нерви.

Адже набагато зручніше відкрити один раз візу і їздити по ній, а не постійно витрачати час на відкриття нової короткої візи. Якщо навіть порахувати ту суму, яка йде на відкриття коротких віз, то ви зробивши один раз тривалу, економите не тільки час, а й чималі гроші.

Еміграційний центр “Максимум” має багаторічний досвід відкриття таких віз і для нас це дріб’язкова справа, у нас ви можете купити мульти візу такої тривалості в будь-яку країну шенген угоди. Вам буде неймовірно зручно подорожувати з такою візою по всіх країнах шенгену, ви зможете спокійно планувати свої поїздки і призначати зустрічі, зможете заздалегідь викупити авіа квитки за меншу вартість і не переживати про те, що віза може вийти і згорять Ваші квитки та зірвуться зустрічі.

Зробивши мульти шенген на 3 роки, ви зможете на три роки забути, про візи і їхне відкриття, а еміграційний центр “Максимум ” Вам в цьому допоможе.