Чи варто відвідувати Грецію в 2016 році

Відпочинок в Греції для українцівБагато людей в даний час замислюються над питанням, чи варто відправлятися в Грецію, адже зараз в цій країні дуже нестабільна економічна ситуація, яка може позначитися на відпочинку. Існують стереотипи про те, що зіткнутися в Греції можна не тільки з високими цінами на товари і послуги, але також зі страйками. Фахівці стверджують, що нічого подібного в цій країні не зустріти.


Вибір туроператора

Криза торкнулася багатьох областей діяльності. Винятком не став і туризм. В даний час знайти надійну туристичну компанію зовсім непросто, але це цілком можливо. Слід при виборі туроператора пам’ятати про деякі рекомендації:

  • Звертатися варто до тих туроператорам, які надають клієнтам повний пакет послуг.
  • Вибирати краще ті компанії, які спеціалізуються на тому напрямку, куди збирається відправитися на відпочинок турист.
  • Необхідно читати відгуки клієнтів туристичних компаній.
  • Занадто дешеві тури вибирати не варто. Багато компаній – банкрути пропонують свої послуги за низькими цінами, щоб покрити борги, збитки.

Фахівці рекомендують вибирати ті компанії, які пропонують послуги за вищими цінами. Таким чином можна отримати найбільш комфортабельний відпочинок. Оформляється віза в Грецію досить швидко.


Переваги відпочинку в Греції

Дана країна дійсно переживає нелегкий час, намагаючись впоратися з труднощами. Проте, на відпочинку це ніяк не позначається. Як правило, віза в Грецію оформляється в найкоротші терміни. Відпочинок в цій країні має наступні переваги:

  • Невисокі ціни
  • Висока якість послуг
  • Тепла, сонячна погода.

Фахівці відзначають, що оформити візу в Грецію набагато швидше, ніж в інші країни Європи. Щоб вирушити в цю країну, необхідно надати зовсім небагато документів. Безсумнівно, відмовлятися від відпочинку в цій країні не можна. Вибирати цей напрямок відпочиваючим варто.