Оформлення шенгенської бізнес візи в Францію

Одноразова шенгенська віза в франциюФранція є однією з країн, яка підписала Шенгенську угоду. Якщо ви відправляєтеся в цю державу з метою налагодження ділових зв’язків, то необхідне отримання бізнес візи Франції. Її можна оформити на разовий візит або на кілька. Неодмінною умовою для відкриття бізнес візи є подання до консульства документів, що підтверджують мету поїздки. До них відносяться документи з організації для підтвердження відрядження і довідка від юридичної особи, до якого заявник відправляється з візитом.


Особливості бізнес віз до Франції?

У сучасному світі все частіше організації з різних країн налагоджують ділові контакти. Наша країна активно розвиває ділові взаємини з Францією, втім, як і з усім Євросоюзом. У зв’язку з цим ділові поїздки в країни ЄС стають актуальними.

Бізнес віза зараховується до категорії типу С, іншими словами, є шенгенською візою. Це дає деякі переваги, а саме:

  • Віза в сумі діє до 90 діб. І якщо її використовувати для короткочасних поїздок, то вона прослужить тривалий час;
  • Віза дає право в’їжджати в усі країни, що входять в шенгенську угоду. Таким чином, можна значно заощадити час і кошти на відкриття дозвільних документів в інші країни;
  • До того ж в одну поїздку можна планувати візити в декілька країн ЄС;
  • Прикордонний контроль між державами Шенгенської зони, відсутній, що значно полегшує переміщення.

Для оформлення бізнес візи до Франції потрібно виконати ряд умов. По-перше, отримати візу може тільки громадянин, у якого є бізнес або його співробітники представляють інтереси його організації. А по-друге, є запрошення від партнерів з Франції, в якому зазначена мета візиту. Воно, має бути, написане від імені юридичної особи, організуючого бізнес захід. На розгляд в консульство необхідно представити ідеально оформлені документи, які не викличуть ніяких нарікань.


Консульський збір і терміни розгляду заяви

Розмір консульського збору становить 35 євро. Згідно з процедурою, з моменту звернення дата подачі документів повинна бути призначена протягом 2 тижнів. На розгляд заяви відводитися мінімум 4 дні. Але якщо у співробітників консульства виникнуть питання до заявника, то його можуть викликати на співбесіду.


Де гарантовано отримати бізнес візу до Франції?

Якщо проаналізувати статистику видачі віз, можна прийти до висновку, що серед усіх держав Шенгенської угоди, Франція одна з найбільш закритих. Оформлення шенгену до Франції вимагатиме неабиякої підготовки і позитивної візової історії. Крім значного пакету документів, ще знадобитися пройти процедуру зняття відбитків пальців (для осіб старше 12 років) і надати фото в стандартному вигляді і цифровому форматі. Процедуру потрібно пройти, навіть якщо у громадянина біометричний паспорт.

Існує ще безліч нюансів, які змінюються мало не щодня. Всі зміни постійно відстежують в компанії «Максимум». Наші фахівці нададуть вам поради та практичну допомогу, щоб ви отримали бізнес візу до Франції вчасно.