Віза в Марокко

оформлення візи в Марокко

Для відвідування Марокко українцям потрібно пройти нескладну процедуру отримання візи. Документів потрібно трохи і зібрати їх буде досить просто. Час оформлення в середньому від п’яти до десяти днів. Після цього видається дозвіл на в’їзд. Стандартна віза для туризму видається на термін дев’яносто днів.

Марокканську відпустку ви не забудете ніколи: красиві пляжі, цікаві пам’ятки і пам’ятники культури. У цій державі тісно переплітаються культури і арабських, і африканських країн.

Пакет документів, необхідних для отримання звичайної туристичної візи в Марокко

  • анкета на отримання візи;
  • закордонний паспорт
  • фотографії;
  • ксерокопії авіаквитків;
  • документи, що підтверджують готельну бронь;
  • довідку про доходи за півроку.

Грамотні консультанти допоможуть отримати відпускну візу без особистої присутності. У центрі “Максимум” також є послуга швидкого оформлення.

Кому потрібна марокканська віза?

Для громадян України віза потрібна навіть власникам біометричного паспорта. Виняток становлять тільки дипломати і володарі спеціальних службових паспортів, для даних осіб, згідно з підписаною угодою 2009 року режим є безвізовим, відвідування Марокко вільним. Якщо виникли сумніви, чи потрібна віза саме вам, краще уточнити інформацію у фахівців і менеджерів центру «Максимум».

При плануванні проїзду через країну Марокко виникає питання про те, чи потрібно віза транзитна. У разі перетину території Королівства транзитна віза громадянам України потрібна. При відсутності візи пройти паспортний контроль буде неможливо, так само як і огляд митниці при здійсненні пересадки в даній країні.

Як оформити візу швидко?

Швидко отримати марокканську візу вам завжди допоможуть у Візовому центрі Максимум. Фахівці високої кваліфікації підкажуть, як правильно зробити візу в Марокко, за бажанням клієнта оформити термінову візу, або звичайну.

У проханні віз, держави Марокко, заявникам дуже рідко буває відмовлено. Негативна відповідь може бути спровокований допущенням документальних помилок, відсутністю необхідних паперів, деякими невідповідностями при перевірці даних. В такому випадку слід виправити неточності і надати пакет документів повторно. Повторна подача документів дозволена відразу ж, так як часовий інтервал очікування між подачами не заданий.