Як отримати туристичний шенген до Словенії

туристична віза до Словенії

Чому варто відвідати Словенію?

Кожен мандрівник обов’язково повинен відвідати невелику, але по-справжньому прекрасну країну – Словенію. У цій країні можна не тільки культурно збагатитися, а й відпочити на пляжах Адріатичного моря. Українців особливо цікавлять оздоровчі курорти за прийнятною ціною. У санаторіях можна привести своє здоров’я в порядок і добре відпочити. Взимку в Словенії можна відвідати знамениті гірськолижні курорти. Турист в будь-який час року зможе добре відпочити в Словенії. Мета поїздки до Словенії може бути різною, деякі їдуть туди для заробітку або навчання. У цій країні гідна заробітна плата і високий рівень освіти. Не дивлячись на ціль, кожна поїздка вимагає оформлення Шенгенської візи. Словенія одна з країн, яка підписала Шенгенський договір, тому крім цієї країни можна відвідати і інші країни Європейського Союзу. Відмови у візі це не рідкість.


Особливості отримання туристичного шенгену

туристичний шенген в Словенію
Для того щоб перетнути кордон Словенії вам потрібно отримати візу (дозвільний документ). Українцю не так складно отримати туристичний шенген в Словенію. Величезна перевага такої візи, це можливість відвідати і інші країни. Для отримання візи заявник повинен особисто подати документи і здати біометричні дані, але якщо дані були здані раніше, то присутність заявника необов’язкова. Якщо за нього подає документи співробітник Візового центру, то заявник повинен оформити на нього нотаріально завірену довіреність. Шенгенська віза для не резидента України, оформляється тільки в тому випадку, якщо у заявника є вид на проживання або тимчасова реєстрація. У посольстві віза оформляється трохи більше тижня. При оформленні візи вноситься консульський внесок і оплата послуг Візового центру, якщо у візі відмовили, то ці внески не повертаються.


Як спростити оформлення візи?

Для того щоб бути повністю впевненими в отриманні туристичної Шенген візи в Словенію, зверніться в еміграційний центр «Максимум». Наші консультанті з задоволенням проінформують вас, як оформити туристичний шенген в Словенію і розкажуть про всі послуги, які надає центр.Ми впораємося з будь-якими завданнями і ви безсумнівно отримаєте візу.