Як отримати бізнес візу до Словенії

бізнес віза в Словенію

Ділова поїздка в Словенію

Дане держава дружньо ставиться до іноземців. Раніше Словенія приваблювала людей з усього світу з точки зору туризму. Зараз же ця країна приваблює бізнесменів для розвитку власної справи. Якщо планується ділова поїздка до даної держави, слід подумати про особливий вид візи . Здійснюється оформлення бізнес візи в Словенію досить швидко, але при цьому процес видачі документа може мати певними труднощами.

Що потрібно знати про оформлення бізнес візи?

Для оформлення такого документа знадобиться не тільки цифрове фото і безліч довідок, але також відбитки пальців. Діти до 12 років звільняються від процедури отримання відбитків пальців. Необхідно отримання бізнес візи Словенії тим громадянам, які збираються відвідати країну для проведення бізнес конференцій і зустрічей, для обговорення ділових питань зі своїми партнерами.
Потрібно пам’ятати, що процес отримання такого документа має деякі особливості:

  • Заява в консульстві розглядається як мінімум 7 робочих днів. Це означає, що поїздку необхідно планувати правильно, щоб залишався час на видачу візи.
  • Якщо хоча б один документ заповнений неправильно, у видачі візи відмовлять. Доведеться виправляти помилки, заново подавати документи. Поставитися до цього процесу треба максимально серйозно, щоб проблем не виникало, а віза була видана максимально швидко.
  • У заявника повинна бути надана медична страховка, про яку часто забувають.
  • Необхідно в консульстві довести, що поїздка дійсно ділова, для цього треба надати документи, що підтверджують цей факт.

Оформлення бізнес візи з центром “Максимум”

Багато людей задаються питанням про самостійне оформлення візи. Цей спосіб необхідно виключити, адже він практично завжди обертається відмовою. Підвищити шанси на отримання візи можна, якщо звернутися за допомогою до співробітників центру «Максимум», які точно знають, яким чином оформлюється даний документ. вонисловенська бізнес візапроконсультують клієнта, допоможуть заповнити анкету, різні довідки. Думати про відмову не доведеться. «Максимум» допоміг багатьом людям отримати бізнес візу. Головне – звернутися до фахівців, довірити їм цей процес. Клієнт цього центру буде приємно здивований швидкістю обслуговування, якістю виконуваної роботи. Віза буде отримана гранично швидко.