Оформлення мультивізи в Словенію

мультивіза до Словенії

Мультивіза до Словенії

Пред’ямський і Бледський замки, церкви, потрійний міст і кристально чисті озера – все це є в чудовій країні Словенії. Щоб мрії стали реальністю, необхідно всього лише оформити мультивізу в Словенію. Адже після цього ви зможете відвідати майже всі європейські країни (Словенія перебуває в «шенгенській зоні»). Отримати візу вам допоможуть фахівці еміграційного центру «Максимум». Вони швидко перевірять і зберуть потрібний пакет документів.


Термін дії словенської мультивізибагаторазова словенська віза

Період дії мультивізи – 5 років, тому рекомендують запитувати на такий термін. Рішення про тривалість візи приймається співробітниками консульства.

Найдовше дійсна мультивіза категорії «С», але вона не дає можливості здійснювати трудову діяльність в країнах Євросоюзу, через «туристичний» статус.

Час перебування на території Євросоюзу і термін дії мультивізи в Словенію різні. Позначка «Словенія 180» говорить про те, що вона дійсна протягом року, але на території Словенії ви повинні знаходитися не більше 180 днів (або 90 днів на кожні 6 місяців).


Особливості оформлення мультивізи

Оформити мультивізу в Словенію можуть тільки ті особи, які не становлять загрози для суспільства і є фінансово благонадійні. Висновок роблять в консульстві, заздалегідь перевіривши і вивчивши документи, які ви надаєте для оформлення.
Терміни і вартість оформлення:

  • Подача заяви – не пізніше ніж за 7 робочих днів до від’їзду, але не раніше 3 місяців до цієї дати.
  • Отримання – протягом 7 робочих днів, не включаючи день подачі заяви.

При подачі заяви, з вас стягується консульський збір (35 євро). При оформленні через офіційний еміграційний центр Словенії з вас візьмуть 24,5 євро (сервісний збір).


Де можна гарантовано отримати візу?

Словенія лояльна до туристів, але ви можете і не отримати угоду від консульства. Серед причин можна назвати такі:

  • подача неправдивих даних;
  • відсутність медичної страховки;
  • підозріла мета візиту;
  • низькі фінансові гарантії і т.д.

Це знижує шанси на отримання візи. Тому можна звернутися до професіоналів компанії «Максимум» за допомогою – вони допоможуть уникнути додаткові витрат, що прискорить отримання.