Оформлення одноразової візи до Швеції

одноразова віза в Швецію

Швеція – держава, розташоване в північно-західній частині Європи на Скандинавському півострові. Поряд з іншими скандинавськими країнами, Швеція є досить розвиненою державою з дуже високим ІЛР (індекс людського розвитку). При населенні всього дев’ять з половиною мільйонів чоловік, Швеція – батьківщина півсотні різних міжнародних компаній, серед яких є такі гіганти, як Volvo, IKEA, H & amp; M, TELE2, TetraPak і т. Д. Країна також відома досить значними податками, проте при цьому і дуже розвиненою соціальною сферою і як наслідок високим рівнем життя. Крім того, в Швеції розвинене судноплавство, що поряд з високим промисловим потенціалом дає можливість отримувати істотний дохід в казну держави від морських вантажоперевезень.


Шенгенська зона

Як і багато країн континентальної Європи, Швеція входить в Шенгенську зону, тобто має максимально спрощений прикордонний контроль, на практиці – безперешкодний перетин кордону будь-якої держави в межах зони Шенгену, що дозволяє, наприклад, з’їздити в гості до друзів в сусідню країну або запросити їх до себе, не замислюючись про оформлення візи і зборі необхідних документів.


швецький шенген

Оформлення одноразової візи до Швеції

На жаль, Україна не входить до числа держав Шенгенської угоди, тому для відвідування королівства, громадянам України необхідна одноразова шенгенська віза, проте при її оформленні заявника можуть чекати певні труднощі.

Залежно від мети поїздки, будь то транзит, робота або приватний візит величина візового збору може змінюватися, пов’язано це головним чином з тим, що для кожного з варіантів передбачені свої вимоги як по пакету документів, так і за термінами розгляду і ступеня перевірки заявника. Варто також відзначити, що навіть бездоганне дотримання всіх вимог аж ніяк не гарантує отримання візи. Співробітники консульства вправі відмовити у видачі без пояснення причин.


Як гарантовано оформити візу?

Щоб гарантовано отримати одноразову візу до Швеції, необхідний грамотний і кваліфікований підхід до кожного з етапів, від підготовки документів та оформлення заяви до безпосередньої подачі. Еміграційний центр «Максимум» надає повний перелік послуг з питань отримання візи, таких як підготовка необхідного пакета документів, консультативна підтримка, своєчасна подача матеріалів в посольство. Весь цей комплекс заходів гарантує клієнтам центру позитивне рішення і отримання одноразової візи до Швеції в найкоротші терміни і без зайвих переживань.