Оформлення бізнес візи в Швецію

бізнес віза в Швецію

Оформлення бізнес візи до Швеції

Величезною кількістю самих цікавих і різноманітних пам’яток безсумнівно може пишатись така європейська держава як Швеція. Ця засніжена країна просто таки вабить безліч туристів з усього світу, в тому числі і з України. Природно, для кожного бажаючого потрапити в цю країну виникає питання отримання того чи іншого типу візи.Нагадаэмо, що Швеція є членом всім відомого Шенгенської угоди, що в свою чергу дає право власнику візи для цієї країни абсолютно вільно подорожувати по території інших країн, які також поділяють цю угоду.

Отримання бізнес візи Швеції не передбачає працевлаштування, поїздку до родичів, переїзд на постійне місце проживання в цю країну або отримання освіти. Такого роду віза передбачає, в першу чергу, проведення підприємницької діяльності. Варто також відзначити, що при оформленні бізнес візи зовсім не потрібно ніякого запрошення від потенційного роботодавця, що в свою чергу, дає можливість уникнути непотрібної залежності.


шведська бізнес візаЩо необхідно передбачити для отримання бізнес візи?

Для того щоб отримати бізнес візу, необхідно мати свій бізнес на території Швеції або мати можливість його почати. Для цього обов’язково потрібно буде підтвердити свої підприємницькі можливості з точки зору фінансів. Зазвичай, така віза надається на термін від двох років.
Термін розгляду візової питання для українських громадян зазвичай складає 10 календарних днів, а при прискореною процедурою – 3 дні (при наявності підстави для термінового розгляду). Також може виникнути необхідність надання будь-яких додаткових документів або співбесіди в індивідуальному порядку з візовим офіцером.


Як гарантовано отримати бізнес візу?

Відзначимо досить непростий і тривалий стандартний порядок отримання Шведського шенгену для українських громадян. Цей процес тісно пов’язаний з великою кількістю різного роду труднощів., Тому правильним буде звернутися з цим питанням до фахівців. Еміграційний центр “Максимум” безсумнівно вирішить всі виникаючі труднощі і допоможе з благополучним вирішенням візового питання якісно і в найкоротші терміни. Таким чином, можна залишатися абсолютно спокійним, зберігши при цьому свій дорогоцінний час.