Оформлення шенгенської бізнес візи в Швейцарію

Швейцарська бізнес віза для українцівБагато українців, підтримують з цією країною тісні родинні, дружні, ділові та культурні зв’язки. На жаль, для в’їзду в Швейцарію потрібна віза, і отримати її не завжди легко. І якщо туристичні шенгенські візи оформляються зазвичай без проблем – бо Швейцарія, як і більшість країн, зацікавлена в припливі туристів – то для поїздки з діловими цілями потрібна бізнес-віза, отримання якої може викликати труднощі.


Бізнес-віза в Швейцарію

Набір необхідних документів для отримання бізнес-візи Швейцарії залежить від ситуації. У будь-якому випадку потрібні закордонний паспорт, копія всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта, дві кольорові фотографії розміром 3.5 на 4.5 сантиметри. Також необхідний поліс медичного страхування. Але крім цього, в різних випадках потрібні різні додаткові документи, що підтверджують мету поїздки. Це може бути копія запрошення від закордонного партнера, довідка від роботодавця, свідоцтво про реєстрацію в якості приватного підприємця і т.д.

Необхідно сплатити консульський збір у розмірі 35 євро. Втім, деякі категорії заявників звільняються від сплати консульського збору. Це діти до 12 років, студенти (при наявності студентського квитка), а також пенсіонери.

Термін розгляду заяв становить від 7 до 10 робочих днів. Це відноситься не тільки до бізнес-віз, а й до всіх віз категорії C, в тому числі і туристичних.

Всі документи рекомендується представляти в оригіналі. Якщо це не представляється можливим, то можна подати копії, але оригінал все одно знадобиться.


Якщо Вам потрібна допомога

Не всі заявники можуть розібратися у вимогах швейцарського консульства. Досить допустити найменшу неточність в анкеті або забути якийсь документ, щоб отримати відмову у візі і потрапити в «чорний список», а значить – на довгі роки втратити можливість їздити в будь-які європейські країни. Щоб уникнути подібного ризику, рекомендуємо звернутися до професіоналів – фахівців еміграційний центру «Максимум». Володіючи величезним досвідом оформлення швейцарських віз в усі європейські країни, співробітники цього центру підготують для Вас всі необхідні документи, і Ви отримаєте візу швидко і без проблем.