Оформлення мультивізи до Португалії

португальська мультивіза

Оформлення мультивізи в Португалію

Португалія – ​​дуже цікава країна, розташована на краю Європи. Океан, численні пляжі, культурні пам’ятки – все це приваблює туристів з України в цю чудову країну. На жаль, самостійно отримати візу досить складно і відсоток відмов в отриманні візи дуже великий у порівнянні з іншими туристичними країнами. Звертаючись до професіоналів, можна значно збільшити ймовірність досягнення заповітної мети. експерти своєї справи працюють в агентстві «Максимум». Його співробітники є справжніми експертами у візових питаннях.


Чи потрібна українцям віза в Португалію

Португалія складається в Шенгенській угоді. Відповідно, для в’їзду в країну необхідно отримати шенгенську візу.
Отримання візи в Португалію є складним процесом. Уряд цієї країни дуже вимогливо ставиться до шукачів пригод з різних країн, у тому числі з України. Але це не означає, що не варто спробувати. Хто не боїться труднощів – завжди досягає бажаного результату. Тим більше, наявність візи в Португалію в вашому паспорті – великий плюс для вашої візової історії.


Особливості оформлення візи до Португалії для українців

багаторазова віза в ПортугаліюВіза виглядає як звичайна наклейка в паспорт. Отримання мультивізи в Португалію дає можливість багато разів проїжджати кордон під час всього терміну дії візи. Максимальний термін мультивізи – до 5 років, але отримання на цей термін відбувається дуже рідко. Для цього повинні існувати якісь особливі причини, щоб віза діяла протягом такого тривалого часу.
Оформлення візи з центром “Максимум”
Щоб поїхати в Португалію, необхідно обов’язково отримати візу. Для українців це трудомісткий процес, який займає багато часу і сил. Перед відвідуванням Посольства або візового центру необхідно зібрати великий пакет документів, оформити довідки, правильно заповнити анкету, зробити медичну страховку і багато іншого. Якщо вам не потрібні ці складності і ви хочете заощадити свій час і нерви – звертайтеся в агентство візової підтримки Максимум! Зі списком документів можна ознайомитися на нашій сайті. Зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, і ми розповімо вам про всі нюанси процедури отримання мультивізи в Португалію.