Як отримати туристичний шенген в Люксембург

Туристичний шенген в ЛюксембургЛюксембург – не тільки одна з найменших держав в Європі. До речі, це держава, де, завдяки місцевій владі, один з найвищих рівнів життя. Так само, в Люксембурзі дуже розвинене сільське господарство, що непогано поповнює місцевий бюджет.

Для туристів ця країна буде цікава архітектурою, яку, малоймовірно, побачиш деінде, але між ними стоїть складність оформити туристичний шенген в Люксембург, але заради численних середньовічних замків і бастіонів спробувати оформити її потрібно. А також, якщо вийде оформити туристичний шенген в Люксембург, то відкриється можливість побувати ще в безлічі інших країн.


Як оформити туристичну візу в Люксембург?

Для українця найкраще звернутися в Литовське посольство і там спробувати отримати шенгенську візу. Але якщо вам захотілося піти шляхом складнішим і спробувати отримати візу в Люксембурзькому посольстві, то слід розбиратися в ряді моментів.

Отже, до отримання візи потрібно підійти дуже серйозно. Перше, що потрібно зробити, так це зібрати документи і довідки. Важливо, що їх потрібно подавати особисто або через довірену особу. Здавати папери потрібно в відділі консульства Бельгії, вони працюють з понеділка по четвер з 9 до 12. Зазвичай, заявку розглядають від одного до двох тижнів, а коштує віза для виїзду в країни шенгену – 35 євро. Щоб правильно оформити туристичний шенген в Люксембург потрібно надати у еміграційний центр Бельгії заповнене клопотання або пакет документів, про який говорилося вище, а правильно оформлені документи дають гарантію в 90%, що вийде отримати візу, але може бути все що завгодно.

Наприклад, відсутність запрошення на співбесіду, його можуть просто не відіслати, а так само, може бути, що після прийому в консульстві ваші папери просто не прийняли.

Щоб не було подібних проблем, ми рекомендуємо звернутися до фахівців в таких справах. Еміграційний Центр «Максимум» – зацікавлений в успішному результаті. Ми гарантуємо, що з нами ваші час і нерви будуть зекономлені.