Як оформити одноразову візу до Люксембургу

одноразова віза до Люксембурга

У самому центрі Європи розташувалося маленька держава Люксембург. Велике Герцогство з першого погляду вражає своїми чудовими зеленими парками і пам’ятниками архітектури. Стабільне економічне становище і високий рівень життя забезпечуються промисловістю, сільським господарством і експортом послуг. Країна є членом Бенілюкс і Євросоюзу, офшорною зоною, там знаходиться багато організацій ЄС. Це приваблює туристів і бізнесменів з усього світу.


Як ви можете відвідати Люксембург?

Щоб відвідати Люксембург необхідно оформити шенгенську візу. Вона дозволить не тільки подорожувати по герцогству, але і в’їжджати в інші країни Шенгенської зони. Отримати таку візу можна в багатьох посольствах держав Європи. На даний момент громадянам України це найпростіше зробити в посольстві Литви.

 Що потрібно щоб оформляти одноразову візу в Люксембург в посольстві герцогства:

  • зібрати необхідні документи,
  • заповнити анкету,
  • пройти співбесіду
  • дочекатися дозволу.

Особливості при отриманні шенгенської візи

Документи і анкету необхідно подавати або особисто, або через довірену особу в консульському відділі посольства в прийомні години. На розгляд клопотання йде 1-2 тижні. Вартість шенгенської візи становить 35 евро.Перечень документів, необхідних для отримання візи у всіх країнах Шенгенської угоди або в основному однаковий, хоча за державами залишено право вносити невеликі зміни в цей список . Слід зазначити, що найменша неточність у поданих даних може стати причиною відмови в отриманні одноразової візи Люксембурга. Але навіть грамотно підготовлені документи не можуть гарантувати позитивну відповідь. В результаті буде втрачено час, гроші, а мета поїздки не досягнута.


Чому варто звернутися у еміграційний центр “Максимум”?

Щоб захистити себе від багатьох неприємних моментів і підводних каменів при отриманні дозволу на в’їзд в Люксембург, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Досвідчені фахівці еміграційного центру «Максимум»:

  • допоможуть грамотно і в повному обсязі зібрати, підготувати і подати необхідний пакет документів у консульство;
  • нададуть супровід, консультації та інші послуги для успішного отримання одноразової візи Люксембурга.
  • співпраця з нашою компанією дозволить заощадити час, гроші і позбавить від усіх турбот, пов’язаних з оформленням Шенгенської візи.