Оформлення туристичної візи в Латвію

туристична віза в Латвію

Латвія – одна з найкрасивіших країн на пострадянському просторі. Латвія – це поєднання таємниче старовинного духу, який завжди огортає відвідувачів країни, з різними красотами. Для багатьох людей ця країна асоціюється з ризьким бальзамом, що володіє рядом чудових якостей. Звичайно ж, найпопулярніше місце не тільки Латвії, а й всієї Прибалтики – це знаменитий курорт під назвою Юрмала, де проходять різні пісенні і гумористичний фестивалі, на яких можна побачити не тільки вітчизняних зірок, але і закордонні, які в останні роки дуже часто відвідують курорт.
Столиця держави-чудове місто Рига, багатий на старовинні замки, поостренние 8 століть тому. На жаль, минули ті часи, коли для поїздки в цю країну потрібно було всього лише купити квиток. Починаючи з 2004 року, коли республіка стала членом Європейського Союзу і підписала Шенгенський договір, змінилися і правила в’їзду в країну, ставши більш складними для громадян країн-ні-членів ЄС. Таким чином, стало необхідним отримання туристичної візи Латвії.


Особливості оформлення візи в Латвію

Крім того, в незалежності від того, скільки часу ви плануєте перебувати на території Латвії, пакет документів потрібно зібрати досить великий. Однак, при нетривалому терміні перебування в республіка, досить відкрити одноразову візу. Оформлення туристичної візи в Латвію – це дуже довгий і виснажливий процес, підходити до якого потрібно дуже відповідально. Для початку необхідно зібрати різноманітні довідки, підтвердження і т.д. Також на територію Євросоюзу не пустять без медичної страховки, сума яка не повинна бути менше тридцяти тисяч євро, що є для багатьох в Україні одним з головних перешкод.

При оформленні візи багато громадян роблять ряд помилок, які призводять до відмови в отриманні. До таких помилок моно віднести наступне:

  1. Зняття броні в готелях.
  2. Раніше отримані відмови.
  3. Відсутність віз в закордонному паспорті.
  4. Спроба заощадити шляхом неоформлення медичної страховки (дуже часто допускається помилка).
  5. Відсутність фінансових гарантій заявника.
  6. Неправдиві дані про себе, а також підроблені документи.

Вивчивши популярні помилки заявників при отриманні візи, можна значно мінімізувати ризик відмови.


Як спростити процес отримання візи?

Вам варто звернутися до фахівцям нашого візового центру. Ми з відповідальністю підходимо до завдань що і дає сто відсотковий якісний результат. Для нас немає нерозв’язних проблем. Доступние ціни і якісні послуги-ось головні тези нашого бізнеса. С нами вам не потрібно буде хвилюватися і витрачати свій час в чергах.