Оформлення шенгенської бізнес візи в Латвію

Латвійська шенген бізнес візаУ багатьох ділових людей є потреба у відвідуванні якоїсь країни на тривалій основі. Відвідати Латвію не так-то просто, це одна з країн, яка знаходиться в Шенгенській зоні і для її відвідування потрібно оформляти Шенген візу. Оформити таку візу можна в посольстві якоїсь європейської країни. Для того щоб не витрачати зайвий час і нерви, краще довірити таку роботу фахівцям. Якщо мета перебування людини в цій країні службова, то потрібно оформляти бізнес візу. Тоді людина зможе перебувати в цій країні не більше дев’яноста днів протягом шести місяців.


Оформлення бізнес візи в Латвію

Для того щоб оформити бізнес візу, потрібно для початку подати заявку. Для цього вам потрібне запрошення від бізнес партнера, в якому буде вказана мета цієї поїздки, її дати і фінансова гарантія від партнера. Якщо ви їдете в іншу країну від своєї організації, то повинен бути присутнім супровідний лист, в якому повинно бути вказано посаду та зарплату. Після того, як консульство розгляне ваші документи, запрошення не повертають. Тому підготуйте всі копії документів заздалегідь.

Діловим людям, яким потрібно відвідувати не одну, а кілька країн Шенгенської зони, краще оформити мультивізу, що дозволяє в’їзд до країн Шенген зони неодноразово, тривалий період часу. Бізнес візу можна оформити на період від шести місяців до п’яти років. Її термін визначається в залежності від потреб бізнесу і тільки при наявності гарної візової історії.


Терміни розгляду заяви

Оформлення бізнес візи може зайняти тиждень, розгляд максимально може тривати не більше чотирьох тижнів. Звичайно, краще подавати заявку за пару тижнів до дати виїзду. Якщо ви вже в’їжджали в Шенген зону, то вам буде простіше отримати бізнес візу в Латвію. Консульський внесок коштує тридцять п’ять євро.


Оформлення віза в Латвію без проблем

Оформити бізнес візу в Латвію не так вже й просто. Якщо вам потрібно перебувати на території саме цієї країни, то візу потрібно буде оформляти в посольстві Латвії, а якщо ні, то легше оформити її в посольстві іншої країни. Вам потрібно особливу увагу загострити на зборі документів.

Самостійне оформлення бізнес візи може не принести вам потрібного результату. Ви сможете отримати бізнес візу, звернувшись в еміграційний  центр «Максимум». Економте свій час, оформлення шенгену в Латвію може бути легким і швидким.