Віза в Естонію

оформлення візи в Естонію для українців

Вартість Естонської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Естонію від 70
Ціна візи в Естонію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Естонію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Естонію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Інформація про візу в Естонію

Проблеми, які можуть виникнути при оформленні візи в Естонію

Після підписання шенгенського договору естонською владою, нашим співвітчизникам стало досить накладно отримувати естонську шенген візу. Зараз всі правила відвідування країни розписані саме по шенгенській домовленісті.

Як жителі Євросоюзу естонці можуть подорожувати країнами у вільному режимі, а для українців бажаючих відвідати Естонію, належить оформляти шенгенську візу.

Збір всіх необхідних паперів для про оформленія візи в Естонію займе чимало часу і сил.

Після збору всіх паперів і подачі заявки в представництво ви можете просто отримати відмову, а це накладно.

Якщо у вас немає бажання потрапляти в подібні ситуації, то зверніться в організацію, що спеціалізується на реєстрації віз. Досвідченість в даній сфері і організованість роботи Еміграційного центру «Максимум» допоможуть вам у вирішенні проблем. За короткий проміжок часу у вас є можливість отримати візу на один раз, на два рази і навіть багаторазову!

Для чого потрібна віза?

Естонська віза шенген раніше представляла собою щось неординарне. Зараз же країна повноправний учасник Шенгенської угоди і для того щоб побувати в Естонії знадобитися шенгенська віза. Віза до Естонії дає можливість відвідувати не тільки Естонію, а й інші країни Шенгенської угоди. Якщо ви перед собою ставите цілі знаходження роботи в Естонії, то ця ідея реалізована за допомогою візи.

У фінансовому плані віза не дуже дорога, але правила прописані в договорі повинні дотримуватися строго і безкомпромісно. Через це отримання візи процес складний.

Оформлення візи

Схвалення на видачу візи може бути реалізоване тільки після подачі всіх необхідних паперів і проходження співбесіди в представництві. Для отримання шенгенської візи в Естонію потрібно безпомилкове проходження всіх етапів. Це відбувається рідко і поїздка в Естонію для українців залишається мрією. Неважливо, яка віза вам потрібна і яка її ціна правила для всіх однакові. Для подолання труднощів, замовляйте візу у нас. Професіонали, що працюють в компанії, допоможуть пройти всі запити. Для вас поїздка в Естонію стане безперешкодної і ви зможете відвідати цю прибалтійську країну.