Як оформити туристичну візу в Бельгію

туристична бельгійська віза

Що ж приваблює туристів в Бельгії?

На сьогоднішній день, Бельгія – одна з найбільш популярних країн всього світу серед туристів. Сюди прилітають в будь-який час року і забирають із собою приємні відчуття і спогади.Можливо, туристів приваблює унікальний шоколад, пиво або текстиль, а може, це бажання своїми очима побачити культурні надбання країни. Останнє цілком передбачувано, так як в державі збереглося чимало середньовічних пам’яток і реставрованих кварталів.

Для деяких, Бельгія – країна свят, і це не дивно, так як фактично кожен день на календарі відзначені свята, причому за рік їх налічується близько двох тисяч. Якщо ви також хочете взяти участь в святі і відчути смак традицій, то вибирайте свята, які відзначають по фламандським традиціям. Тут вдасться познайомитися з багатьма жителями, поїсти традиційну їжу і потанцювати.


Вибір візи: туристична віза

Якщо мета подорожі – відвідування місцевих визначних пам’яток і пізнання культури, то можна віддати перевагу туристичній візі. Оформлення туристичної візи до Бельгії не займе багато часу і не завдасть незручностей, також основне її перевага полягає в мінімальній ціні.

У разі, якщо необхідно тимчасове відвідування країни по роботі, можна зайнятися оформлення Шенгенської візи, так як вона дає можливість без проблем відвідувати всі країни Європи.

Крім усього вище сказаного, туристичні візи ділять на три види:

  • короткострокові;
  • довгострокові;
  • мультивізи.

При цьому, отримання довгострокової і мультивізи самостійно неможливо, винятком є випадок, якщо людина раніше виїжджав до Європи.


Правила отримання візи

туристична віза до БельгіїОтримання туристичної візи Бельгії зазвичай відбувається в кілька етапів. Для початку необхідно підготувати необхідні документи на розгляд запиту отримання візи. Далі відбувається заповнення спеціальної анкети і проводиться бесіда з консулом. При успішному проходження цих етапів можна отримати візу. Найчастіше проблеми виникають на другому етапі, будь-які неточності в анкеті можуть вплинути на відмову в отриманні візи.

Подача всіх документів здійснюється в Еміграційний центр, або ж Посольство.По-цьому ми пропонуємо вам звернутись саме в наш еміграційний центр! Ми допоможемо не тільки з отриманням візи, а й з оформленням документів, заповненням анкет і проходженням співбесіди!