Як оформити одноразову візу в Австрію

одноразова віза в Австрію

Австрія вже давно стала розвиненою європейською країною з багатою культурою. Однією з головних пам’яток цієї країни стали альпійські курорти. Саме на них, немов паломники до святині,взимку тягнуться натовпи туристів. Сюди з’їжджаються як любителі покататися на лижах разом з сім’єю, так і справжні екстремали, які використовують свої спеціальні і дуже небезпечні маршрути. Влітку Австрія може похвалитися зеленими пагорбами з затишними селами,старовинними замками та іншими історичними пам’ятками.


Що являє із себе процес оформлення одноразової візи

Громадяни України повинні пройти процедуру оформлення одноразової візи до Австрії,щоб отримати можливість насолодитися всією красою цієї країни. Такий документ не дає право працювати в країнах Шенгенської угоди. Вона призначена тільки для туристичних поїздок.

Які особливості є у австрійської візи:

  • термін дії документа не більше 90 днів;
  • віза дає право на відвідування будь-якої країни, яка входить в шенгенську зону;
  • додаткова плата за перетин кордону між такими країнами не стягується;
  • прикордонний контроль відсутній

Правила отримання австрійської візи

Правила отримання австрійської візи збігаються з правилами,які були прийняті всіма країнами-учасниками Шенгенської угоди. Всі документи,які необхідно надати в консульство Австрії,так само строго регламентовані. Список документів і довідок може змінюватися в залежності від мети поїздки.

Для отримання одноразової візи Австрії нерезиденту України необхідно:

  • зібрати всі необхідні документи;
  • заповнити анкету англійською або німецькою мовою;
  • записатися на прийом до офіцера в консульстві;
  • вчасно прийти на прийом.

Це дуже легко,але тільки на словах. Насправді оформлення візи вельми трудомісткий процес. Найскладнішим тут стає етап збору документів. Чи не змогли потрапити в потрібний кабінет,забули поставити печатку або зняти копію з документа – навіть з такими неточностями офіцер не прийме ваші документи. А коли ви потрапите на співбесіду,то доведеться відповідати на питання про мету вашого візиту,терміни перебування і джерела фінансування поїздки.

Щоб спростити процедуру отримання австрійської візи,варто звернутися до візового центру. На кожному етапі оформлення документів вас буде супроводжувати наш фахівець. Еміграційний центр «Максимум» вже довгий час займається відкриттям віз. Нам довіряють як клієнти,так і консульства європейських країн.