Оформлення шенгенської бізнес візи в Австрію

Австрійська бізнес шенген віза в КиєвіПоїздка в Австрію стане незабутньою подією за рахунок наявності безлічі цікавих місць. Така подорож сподобається всім, як сімейним парам з дітьми і веселим дружнім компаніям, так і молодятам або просто закоханим. Австрія пропонує відвідати свій найстаріший парк розваг, де знаходиться крижана печера, соляні шахти і, звичайно ж, парк динозаврів, що неодмінно зацікавить маленьких мандрівників.

Однак, наші співгромадяни метою відвідування цієї країни вибирають не відпочинок, а бізнес. Щоб насолодитися всією красою Австрії вони вважають за краще приїжджати сюди взимку на гірськолижні курорти в Альпи. В інші пори року поїздка в цю чудову країну виключно в ділових цілях. І не дивно, адже Австрійські бізнес-партнери зарекомендували себе пунктуальними і чесними людьми. Укладати з ними договори і вести будь-яку комерційну діяльність – це завжди вигідно і надійно. Але для того щоб почати бізнес в Австрії потрібна бізнес-віза.


Оформлення бізнес-візи до Австрії

Особам, мета візиту яких в країну носить виключно діловий характер, потрібна бізнес-віза терміном дії 90 днів і не більше. Підтвердити правдивість слів заявника зобов’язані представники компанії з Австрії, які мають намір вести з ним переговори.

Власник бізнес-візи має право протягом півроку в’їжджати в країну і виїжджати з неї необмежену кількість разів. Але вона призначена тільки для ділових відряджень.

Щоб отримати цю візу заява подається за 4 тижні до від’їзду. Протягом 5 робочих днів дається на розгляд в консульстві. Звернувшись, в зазначений термін, австрійська віза обійдеться в 35 євро, однак, якщо вона потрібна терміново, тоді її вартість подвоюється і становить 70 євро.

Існують категорії громадян, на яких даних консульський збір не поширюється:

  • пенсіонери;
  • неповнолітні;
  • учні в Австрії;
  • родичі громадян проживаючих на території країни;
  • робочі, яких запросили на роботу;
  • інваліди;
  • міжнародні делегати.

Як отримати бізнес-візу Австрії?

Отримання бізнес-візи Австрії досить проблематичне заняття. Великий відсоток відмов через наявність неповного переліку або неправильного заповнення документів, недостовірне запрошення і т.д.

Звернувшись,у еміграційний центр «Максимум» ви перестрахуетесь від отримання відмови. До того ж наша компанія подбає про те, щоб отримання візи пройшло без зайвої тяганини. І в разі відсутності серйозних причин для відмови, позитивний результат буде гарантований.